Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A párom szeretném meglepni...

A párom szeretném meglepni karácsonyra és szülinapra. Létezik olyan kormányvédő amit lehet fűteni pl szivargyújtóról, úgy mint az ülésnél? Ha igen, megtudnátok írni hogy keressem? Ha lelőhelyet tudtok az még jobb.

Figyelt kérdés
Nézzétek el ha nagy hülyeséget kérdeztem, de abszolúte nem értek hozzá. Őt meg nyilván nem kérdezném meg. Ezerféleképpen beírtam már de sehogy nem találtam. Ezer köszi ha segítetek.
2018. nov. 22. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz ilyet venni neki.
2018. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

írd be a keresőbe...fűthető kormányvédő (nekem van találat bőben)

Habár én ilyet nem szeretnék, vagy gyári ahol nincs ott egy vezeték, vagy egy natúr jó anyagból készült puha ami annyira nem lesz hideg.

2018. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de igen, hülyeséget kérdeztél. Majd a szivargyújtós kábellel együtt fogja tekergetni a kormányt a párod? Rendőr kihajítja az autóból vele együtt :) Balesetveszélyes, ergo ilyet nem is gyártottak.


De egyébként ha fázik, akkor irányítsa rá a szellőzőrácsokat a kezére és fűtse az autót.


De az ötlet jópofa. Esetleg elemes kivitelben lehetne ilyet, de szerintem ilyen sincs.


Ülésfűtés mint alternatíva? Olyan van szivargyújtósban.

2018. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyári kormányfűtésem van, nagyon kellemes.

a homasitában kérdezd meg,milyen van, de előtte beszélj egy autóvillanyszerelővel..mert nem biztos, hogy szivargyújtós van készleten.

2018. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

...."A fűthető kormány később jelent csak meg az autók extralistáján, ezért régebbi használt autókban nemigen találni ilyet, hacsak nem utólagos átépítésről van szó. Mára viszont a ragasztótechnika, meg a kormánybőrözés és a hozzá használt anyagok annyit fejlődtek, hogy nem gond a vezető kezét melegítő fűtőszál beépítése. És az sem igaz, hogy luxusautót kell ehhez venni. Kiákban, meg Opelokban is gyakori extra. Corsát már 1,5 millió alatt kapni ilyennel, de a többi modellből is van eladó használt kormányfűtéssel."...


[link]

2018. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!