Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó belső díszléc felújítás?

Autó belső díszléc felújítás?

Figyelt kérdés
A BMW E46-om belső díszlécét szeretném felújítani. A mintázata már kopott, a rajta lévő gumiszerű réteg néhol sérült, lekopott. Venni csak elég drágán tudnék, gondoltam olcsóbb lenne felújítani. Ehhez esetleg lenne tanácsotok? Úgy tudom azt a festék vagy mintaréteget, ami rajta van, higítóval le tudom szedni, különben a ráfújt festéktől felpuposodna. És a műanyagon lévő sérüléseket hogyan javítsam ki? Kapni műanyagra is valami glett félét? És milyen erősségű csiszolópapírral érdemes átcsiszolni, hogy teljesen simának tűnjön? Eddig 150-200-as erősségűvel próbáltam, de az inkább csak megkarcolta. Valaki csinált már ilyet?

2018. nov. 22. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el egy céghez akik fóliáznak. Majd ők előkészítik a felületet. Sokkal szebb lesz az eredmény, mintha magad próbalkoznál ilyesmivel elsőre. Megaztán hiába készíted elő te magad a felületet, nem lenne olcsóbb a végeredmény.
2018. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!