Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szuszog a fék amikor benyomom,...

Mondmeg miaz kérdése:

Szuszog a fék amikor benyomom, kb fél úton felkeményedik, elég egy légtelenítés vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Friss műszakival vettem az autót, úgy gondoltam hogy így félúton felkeményedik akkor nincs vele baj, de ma mielőtt indítottam (kuplung+fék), észre vettem hogy szusszant egyet, utána nyomkodtam és elég hallható volt hogy szuszog. Egyébként fog a fék, csak nem mivel nem tudom hogy ez így biztonságos-e, így felteszem ezt a kérdést, ha szerelő, akkor kb mennyibe fáj egy ilyen, ha nincs más baj a légtelenítésen kívűl?

2018. nov. 22. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp megnézetném. Vàkumcsöveknél vagy fékszervónàl lehet a hiba, de àltalàban a csövek szoktak kirepedezni.
2018. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!