Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyi idő elteltével...

Ti mennyi idő elteltével kaptatok KRESZ vizsga időpontot?

Figyelt kérdés
2 hete jelentkeztem, egyelőre nem kaptam e-mailt.

2018. nov. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hėten belül. Igaz 16 éve.
2018. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hétre kaptam. De most már év vége van. Most már nehezebb.
2018. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább iskola függő. Az autósiskola, ahol megcsináltam a KRESZ vizsgát, ott eléggé kacifántos dolog volt az időpont szerzés.

Az egész tavaly történt. Nyáron jelentkeztem, gyorsan végig csináltam az e-learninget, utána ahogy kell, jeleztem az iskolánál, hogy befejeztem az internetes tananyagot. Felírtak a vizsgát kérők közé (gondolom ők egyszerre 10-15 embernek kérnek időpontot). Az iskola központjában mondták a felírás után, hogy valószínűleg szeptemberben lesz időpont, de azért küldenek majd egy sms-t, hogy leírják, mi a pontos időpont.

Augusztus végén furcsának találtam, hogy nem kaptam semmilyen visszajelzést se, hogy mehetek vizsgázni, ezért bementem az iskolához érdeklődni, ahol kiderült, hogy elfelejtettek időpontot kérni nekem.

Októberre kaptam időpontot, szóval nekem ilyen 3-4hét körül volt a várakozás. Mondanom se kell, hogy utána vizsga után nem sokkal oktató választásnál nem nagyon akart senki se elvállalni, ezért inkább iskolát váltottam...


Ha nem kapsz semmilyen visszajelzést, akkor javaslom, hogy érdeklődj te is! Kérdezni csak szabad, és talán a fejedet se fogják leharapni.

2018. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!