Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a Volvo...

Kinek mi a véleménye a Volvo S40 szedánról 2004 2. 0 HDI motorral?

Figyelt kérdés

A minap néztem egyet teljesen véletlenül botlottam bele, de nagyon beleszerettem, nagyon komoly autónak néz ki, a motorja nagyon szépen halkan dolgozik, minimális a vibráció, az aksija gyenge volt éppen töltötték, a féktárcsák kopottak de még kb 2 mm éppen olyan határeset, nyári gumikkal, kívül is ütés mentes, belül az utastér hibátlan állapotban volt, minden felszerelés üzemképes, olasz behozatal.


Elvittem egy próba útra, a motor szépen duruzsolt, elengedtem a kormányt nem húzott egyáltalán a lengéscsillapítók is jók, egyedül a fék a gond, nem fékezett már tövön mikor nyomtam jobban belekellett fékeznem hogy fogjon.


179000 km van benne állítólag, szervizkönyv az nincs vele, bár azt mondta az eladó hogy 5€-ért csináltat neki szervizkönyvet ha ettől boldogabb leszek tehát ez nem jelent ilyen esetben semmit mert amelyik autónak van szervizkönyve nyilván csináltatott.

Ezt félre téve 3200€-t úgyérzem nagyon megér.



#Volvo #HDI 2.0
2018. nov. 26. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy így leírod az autó állapotát, szerintem ennek a 3200 eurónak inkább a fele, esetleg 60%-a lenne reális érte.
2018. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Dízel autó és évente csak 12786km-t mentek vele átlagosan? Amúgy motorikusan pénznyelő tud lenni, mivel nem ismered az előéletét ezért rizikós választás. De ha mindenáron meg akarod venni, akkor ne sajnáld a pénzed egy állapotfelmérésre, inkább dobj ki az ablakon 15 ezer Forintot, mint 3200 Eurót.
2018. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
HDI Volvóban? Valamit nagyon félrenéztél...
2018. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Az 1.6 és 2.0 dízel az bizony HDi ezekben a Volvokban.
2023. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!