Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lehet jól felszere...

Szerintetek lehet jól felszerelt jó állapotba lévő volvo s80-ast találni 2004-2006-os évjárattal?

Figyelt kérdés
Max 2 milláig.

2017. nov. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad, hogy benzines vagy dízel érdekel, jelenleg 18db van eladó a HaHun, a legtöbb Summum felszereltségű, de láttam két Executive-ot is. Szerintem nem lehetetlen köztük jót találni ennyiért. Kerdezz körül a klubokban is, hátha van olyan, ami nincs fent a neten.
2017. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan miért ne lehetne?
2017. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Néha 1.5M körül is szoktak már lenni elég jók.
2017. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat talán 2,5-re raknám a plafont,abból talán mégjobbat lehet,de eléggé sok bennük a km,lehet egy s60 ennyiért jobb döntés lehet tartósság szempontjából?
2017. nov. 8. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít neked sok km-nek, ennyi idős autónál bőven 300 ezer felett is normális a futás, de attól egyáltalán nem kell félni. Ha ennél sokkal kevesebbet futott egy példány azt nem nagyon hinném el. Az S60 miért lenne megbízhatóbb? Azt vedd, amelyik jobban tetszik.
2017. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!