Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor használtautót veszel...

Amikor használtautót veszel számít a szine?

Figyelt kérdés
Amikor használtautót veszel számít a szine? Mert ugye az nem kívánságműsor. Ha pl kéket akarsz, megveszed rosszabb állapotban pedig van hupilila jobb állapotban?
2018. nov. 27. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Használt autót keresek és igen, nekem számít a színe. Végre megtehetem, hogy megveszem azt az autót amit már régóta szeretnék (újonnan sajna még mindig nem megy), biztos nem fogok pirosat vagy metál lilát venni, ha már kiadok érte több millió forintot. Várok amíg olyat adnak el ami valóban olyan amilyet akarok.
2018. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Számít :)

Persze nem fogom megvenni a rosszabbat a jobb színe miatt. De nem akarok fura, feltűnő színűt. Szerencsére eddig sikerült mindig könnyedén feketét vagy fehéret találni. Nyilván nem véletlenül, azért ezek gyakoribbak, mint a hupilila.

2018. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:
Számít a szín és türelmesen kivárom a jó vételt, nem veszem meg az elsőt "me' ződ köll".
2018. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván számít a szin mert pl a már itt emlegetett hupilila az nekem sem tetszene. De van jópár autó amin sokat dob a fekete,fehér,szürke flotta egyen autóktól eltérő szín. Ott van például a VW vagy a BMW mostanában újabb autóin használt kurkumasárga vagy kék festés, amik szerintem jól néznek ki.
2018. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, számít!

kéket vagy feketét akartam

Nincs nagy választék abba az autóba amit kinéztem, miután a dízelek kiestek 17-23 db között mozgott a kínálat, a megfelelő teljesítményű és felszereltségű már 3-5 db és majd 1 éven keresztül. Összesen 2 db volt ami színbe is tökéletes lett volna, az egyik motorhibás a másikba meg mint égen a csillag annyi hibakód volt a befecskendezőktől kezdve minden... Hát így lett egy nagyon jó állapotú sárga + fekete autóm amit nagyon hamar megszoktam és 1 hónap után már kifejezetten tetszett a színe mert könnyen kiszúrom :D Már át se akarom fóliáztatni

2018. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van konkrét preferált színem, illetve még néhány szín, amit teljesen elfogadhatónak tartok.


De alapvetően az állapot fontosabb, mint a szín.

Ugyanakkor nyilván valami rettenetes színű autót csak akkor vennék meg, ha az állapot és ár úgy aránylana egymáshoz, hogy legfeljebb egy fóliázás még beleférjen.

2018. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, számít.

Viszonylag ritka autóm van, tudtam, hogy fekete/szürke stb. nem jöhet szóba. Fehérben nagyon jól mutat a kocsi, így fehér/kék/zöld jöhetett csak szóba

2018. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem lóverseny az autóvósórlás. Ha épp nem találok olyat ami minden szempontból megfelel (szín, felszereltség, motor, nem utolsó sorban az állapot) akkor mejd lesz másnap, vagy jövő héten, vagy fél év múlva. Ráérek kivárni.

Legalábbis én így voltam vele. Igaz ugyan. hogy csaka legelső saját autómat vettem használtan.

2018. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak annyira számít, hogy az adott autó nézzen ki jól abban a színben. Hupililát akkor se vennék, ha az lenne a legjobb, és az lenne a legolcsóbb.

Az előző autóm pezsgőmetál volt, nem az a kedvenc színem, de annak az autónak jól állt.

Feketét csak akkor vennék, ha jó állapotban van, vagy ha az adott típusnak nagyon jól áll, mert amúgy nagyon kényes szín.

Új autót vettem nemrég, szürke és kék volt a 2 kiszemelt, de kék lett. A kék a kedvenc színem, de a szürkén is elgondolkodtam, mert az adott típusnak nagyon jól állt.

2018. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Számít, de nem elsődleges. Így én olyan színűt vettem, amit a mai napig utálok (sötét bordó).

Az autó vétel kori állapota annyira kiemelkedő volt, hogy nem akartam tovább keresgélni csak azért, mert a szine nem tetszik. Ezt egy ideig bántam utána, mikor láttam más, praktikusabb és számomra szebb színben is. Kb. két év telt el mire már nem undorral nézek rá, csak simán úgy, hogy ez egy csúnya színű tárgy, hiába vágytam rá, nem olyan lett (a színe), mint amilyet akartam, de legyen ez a legkisebb baja.

2018. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!