Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy használt autót, és...

Vettem egy használt autót, és van rajta egy matrica, ami szerintem a 13. kerületben való parkolásra jogosít fel ingyen. (Előző tulaj ott lakott. ) Meg tudnátok erősíteni ebben? Nem vagyok biztos benne, első kocsim így nem volt még szükségem ilyenre.

Figyelt kérdés

Matrica:

[link] Google.com/open? Id=1voDEuQeAWox76Y1uA3--w9HyuY1_8HCk



2018. nov. 27. 12:45
 1/8 anonim válasza:
0%
Bátorság.
2018. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A link nem sikerült túl jól, tessék.


[link]

2018. nov. 27. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy, te nem vagy jogosult a használatára
2018. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ez egy XIII. kerület 2. zónában érvényes parkolási matrica (Róbert Károly körúttól északra fekvő részek).

Január 31-ig érvényes.

2018. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok: valóban nem használhatod jogszerűen.
2018. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Használd nyugodtan.. vagy félsz hogy jönnek a sárgaruhások, lekérdezik hogy kinek a nevén van a matrica, valamint megtudakolják, hogy ki parkolt le az autóval.. majd ezek után fény derül a turpisságra és meglincselnek? Na ne nevettess :D 2 hónapig ingyen parkolsz arrafelé :)
2018. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #2. XD, persze mindjárt le is kaparom :). Hagyjuk már a ezt, nyilván keresztbe fogok megállni 2-3 helyet elfoglalva a fennálló időben. Jogszerűen? Kérlek, csak az az bűn amivel el is kapnak, ha az ilyen pofátlan lehúzásról van szó.


Kedves #4. Köszönöm, a te kommented tényleg hasznos volt.

2018. dec. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!