Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány kilométer lehet az egy...

Hány kilométer lehet az egy autóval megtett táv? (Nem feltétlen egyszerre)

Figyelt kérdés

Magyarán a rekord óraállásra lennél kíváncsi, amit egyes kereskedők szeretnek kisebbre állítani.


Ez a Tesla szerintem meg is dönti, ha a repült kilométereket is belevesszük:


[link]


105 000 000 km, azóta még több :D



2018. nov. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mrhára nem általános használat, hogy az emberek a világűrbe lődözik ki az autóikat... A másik, hogy nem hiszem, hogy ennek az autónak a km-órája számlálná a megtett km-eket. Tehát az óraállása ugyan ott van, mint amikor a hordozórakétára rögzítették.
2018. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a kilométeróra nem mozdult, csak ez váltotta ki belőlem ezt a kérdést, érdekességnek szántam. Repült kilométereket ha belevesszük, akkor ezt nehéz lesz túlszárnyalni, ha nem a kilométerállást vesszük figyelembe, hanem a megtett utat.


A Földön mennyi lehet a rekord? Láttam 2 millió felett futó Ikaruszt, ne csak az autókat vegyük figyelembe, hanem a szárazföldi közlekedési eszközöket (repülő, űrhajó nem játszik, de busz, kamion stb igen) Gyanítom, hogy egy BKV-s Ikarusz fog nyerni :) Vagy van olyan ország, ahol még 3-4 millió kilométerig is nyúzzák a verdát? Afrikában sem hiszem, hogy gyakran cserélik a járműveket, de ott meg nem is mennek sokat vele, mivel tankolni is kellene, így gyanítom ott se találnánk rekordert, nyugaton meg van pénz kevés kilométerrel cserére, hacsaknem egyet direkt nyúznak, hogy bekerüljenek a Ginisz rekordok könyvébe :D

2018. nov. 29. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor sok Ikarusz benne lenne a top 5 listán, ha valamelyik 2 millió 300 ezer felett van, akkor ő a 3. :D

2018. nov. 29. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Irvin Gordon nemrég halt meg.
2018. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!