Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Boxer 2.8 HDI-ről...

Gabessy kérdése:

Peugeot Boxer 2.8 HDI-ről lenne szó a Hibajelenség jobbratekerve a kormány 3 negyedig gyújtás oké beindul balra tekerve pár centit rögtön leáll szerintetek?

Figyelt kérdés
Elmegy a gyújtás persze nem 100% ban mert az olaj nyomas illetve a akku aszt hiszem még világít a műszerfalon de a többi nem se a digitális kijelző amin a km óra állas is fel van tüntetve jobbra visszatekerve visszajön a gyujtás beindul az autó ha megint balra elkezdem tekerni a, kormányt leáll szerintetek? Biztosítékokat átnéztem vezetékeket a kormány alatt motor alatt szintúgy nem találtam semmi ojat pl. elszakadas . Eges stb szoval nem tom hol lehet a hiba
2018. nov. 30. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez olyan mintha a kormány valamelyik része hozzá érne valami vezetékhez azt megfeszíti és kontakt hiba lesz.

Csak azon a részen nézgelődj, ami a kormány tekergetésnél megmozdul.

2018. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia átnéztem semilyen vezeték nem feszül meg az volt a legelső gondolatom nekem is de nem.

Arra gondoltam lehet hülyeségnek hangzik a gyujtâskapcsoló amiben a kulcs helyeszkedik az ugye közvetlen csatlakozik a kormányrúdhoz a kettő között esetleg nincs valami mondjuk olyan dolog ami elvan kopva esetleg és kormányzás közben mikor leáll esetleg nem érzékelné a kulcsot ? Vagy ez hülyeség amit írtam ? Pasz az autô alatt is néztük nem e ér össze valami kormányzás közben de semmi már szinte érthetetlen elektromos hibáról lehet szó az az elektromos részek átnézve a kormányban a, duda rész is leszedtük de akkor is ugyanaszt produkálja

2018. nov. 30. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyújtáskapcsolóban van egy betét, amire mennek a vezetékek, az szokott tönkremenni és ilyen tüneteket produkálni. Ez cserélhető:


[link]

2018. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!