Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Omw performance disel télre...

Omw performance disel télre jó választás? Én max motiont kerestem de. Nem. Volt csak ez meg a sima disel.

Figyelt kérdés

#Diselperformance
2018. dec. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Október elejétől az összes benzinkúton csak téliesített gázolajat árulnak. Tehát teljesen mindegy, melyiket tankolod, mindegyikkel működni fog az autód.


A "maxxmotion" és a "performance diesel" egy és ugyanaz.

2018. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy 3 havonta teszek az autóba 30-40 liter drágább gázolajat, a plusz adalékok miatt. Illetve ha rendszeresen -20 fok körüli hőmérséklet van (2 éve volt ilyen asszem), akkor is ebből tankolok. De a sima OMV diesel sem dermed meg.
2018. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
39%
Mi az a disel?
2018. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Homo Criticus válasza:
Noname kutakon sokkal olcsóbban kapsz semmivel sem rosszabbat. A nagy kereskedelmi láncok árképzésének jelentős része a marketingköltség. Adalékok tekintetében amit #2 ír, az a mérvadó. Egyébként ugyanez áll a benzinre is.
2018. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!