Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményed ezekről az autókról?

Véleményed ezekről az autókról?

Figyelt kérdés

BMW 324d

BMW 324td

BMW 524d

BMW 524td


2010. jún. 27. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szar bmw-ék;)
2010. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha közlekedni akarsz, akkor vegyél a ráfordítandó pénzből egy újabb, de hasznát Suzuki Swiftet. Ha villogni akarsz a haverjaidnak, mert neked BMW-d van, ki kell hogy ábrándítsalak: a 20 éves BMW bizony nem menő, süt róla, hogy olcsó volt és szét van hajtva. Gáz ilyennel járni. Nagyobb gáz, mint szuzukival.
2010. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem megvenni akarom, nyugi! :)

Csak érdekel.

2010. jún. 27. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődni is gáz ezekről! D
2010. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, hogy régi, én nem vagyok oda a német kocsikért de a BMW az egy életérzés, sőt ezek a régebbiek sokkal nagyobb élményautók mint a mai BMW-ék de mondjuk sima dízelt nem vennék, turbósat se nagyon, ha már BMW akkor az legyen egy jó kis soros 6hengeres benzines gép.
2010. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert miért lenne gáz?

Az enyém 21 éves E30 316, teljesen gyári állapotban lévő, az egész autón egy hangyatokányi rozsdát nem látsz.

Gyári színben, megkímélten.

Soha semmi bajom nem volt vele, soha nem hagyott cserben.

2 hengerrel hazahozott 70-90-es tempóval (rágcsálók rágták szét 2 gyújtókábelemet, és ott nem volt nálam szigszalag).

És soha nem röhögtek még rajtam, hogy "pff... BMW".

Miért lenne gáz 20 éves autóval járni? Ezt sosem értettem.

Sosem ülnék bele semmilyen új műanyag fröccsöntött szappantartóba, ami a mittudoménmelyik konszern mittudoménmelyik platformjára épül..


BMWPower

2010. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindegyik szégyen!
2010. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!