Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az autókról? Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


?


2011. jan. 30. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elveimet félretéve a sötétkéket venném, jobb állapotban van, nem kell egyből műszakiztatni, viszont az a sportkipuff nagyon zavar... meg kell nézni mindkettőt. a képek nem mindent mutatnak meg.
2011. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyiksem! Nem azért mert VW, vagy német, hanem mert 1,4! Nevetségesen gyenge, sokan a literes stiftről szokták mondani, hogy irtózat lassú. Na de ennek rosszabb a súly/lóerő aránya! Ha Golf akkor minimum az 1.6-os motor!
2011. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a kéket elfogadnám kimondottan téli autónak.
2011. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Második:

Valószínűleg oka van annak, hogy nem az 1.6-os autókat nézegette a kérdező. Iszonyat gyenge, mihez képest? Nem egy versenyautó, de városba elég az 1.4. Nem megy mindenki a dakarra vele.

2011. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez tudod olyan autó, hogy egyesbe padló, és csak nézel, hogy a francba lehet ilyen lassú. És akkor ez még egyes. Ott van a maradék fokozat is. 16,1 másodperces 0-100 egész egyszerűen nevetséges. És ezt kikapcsolt klímával, egy személlyel jó úton produkálja.
2011. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat.

Nekem is a sötétkék tetszik jobban,meg többet is mutatnak belőle mintha jobb állapotban lenne..


Utolsó hozzászóló:

Igy van. Direkt nem 1.6 os motorosokat kerestem. Bár nem vagyok egy auto szakértő, de sztem többet fogyasztana és a biztosítás is több lenne érte.

21/f vagyok és arra kellene hogy eljussak vele A-ból B pontra... legtöbbet városban használnám..


még1szer köszi a válaszokat:)

2011. jan. 30. 10:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem eszik többet az 1.6.
2011. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti..:D
2011. jan. 30. 10:18
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor tévedtem:)
2011. jan. 30. 10:19
 10/17 anonim ***** válasza:
á, nem eszik többet, csak a biztosítás több rá, az adó több rá... Átiratás is több... Könnyű más f.... verni a csalánt...
2011. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!