Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidják annyian a SHELL-t?

Miért szidják annyian a SHELL-t?

Figyelt kérdés
van valami tényleges vagy történelmi oka, vagy csak ez a tipikus, mindenki utál valamint, ha más nem akkor csak mert a konkurencia híve van a dologban?
2018. dec. 5. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Sosa hallottam hogy szidták volna, mégis miért szidnák?

Kérdezd meg tőle.

2018. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most hirtelen nem találom azokat a hozzászólásokat, de több témában, és nem csak ezen a fórumon belefutottam már olyanokba mint:


"ha ingyen adnák se venném"

"soha nem tankoltam Shell-nél ezért megy még az autóm"


meg lehetne sorolni, ez a kettő jutott hirtelen eszembe

2018. dec. 5. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Szidják? Én még senkit sem hallottam, még itt a GYIK-on se írta le senki, hogy a Shell szar, pedig itt aztán van minden.
2018. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom... én minden hónapban eltankolok 100-120 liter prémium üzemanyagot évek óta és 99%-ban a Shellnél teszem. Nem véletlenül. Kipróbáltam nagyon sok mindent, több autóval is, de nekem ez vált be a legjobban. A saját tapasztalataimnak pedig jobban hiszek, mint annak hogy valaki ismeretlenül egy fórumon miket írt. Amúgy én sem emlékszem olyanra, hogy olvastam volna olyat, hogy kimondottan ezt szidnák.
2018. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na, találtam egyet, itt néhány komment fikázza rendesen

[link]

2018. dec. 5. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a molt többen szidják.

De vannak olyanok is, akik az auchanosra, meg a lukoilra esküsznek.

Hogy őszinte legyek, én nem igazán vettem észre különbséget, így mindig annál tankolok, ami olcsóbb/közelebb van.

2018. dec. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még, hogy annyira szidnák, max az idióta reklámkampányaikat az iylen-olyan szuper üzemanyagaikról, amik konkrétan hülyének nézik az embert olyan szöveget használnak benn, de kb ennyi.
2018. dec. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele.

Mi a kamionokat is meg a személykocsikat is ott tankoljuk évek óta.

2018. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam a linket cikket, először nem értettem, ebben hol fikázzák. Aztán rájöttem, hogy alatta a kommenteket kell olvasni. :)

Én mondjuk pont ezt tankolom, ahogy írtam fentebb is. Ez előző autómba 300.000 hibamantes km-t toltam bele. Nem volt soha EGR vagy más koromlódási gondom (turbós autó). Az idén vett új autóm. Néhány tankolás kivételével (teszt célból más kúthálózatok üzemanyagával) csak ezt kapta eddig. Azt nem írom, hogy +30 lóerő és az sem igaz hogy literekkel csökken a fogyasztás. A cikkben is biztos, hogy nagy adag markating is van. De az nekem egyértelmű mindkét autónál, hogy az alapjárat sokkal csendesebb, nyugodtabb ezzel mint pl az "osztrák származású" kúthálózat prémiumjával, amit általában agyon díscérnek. Árban pedig ugyan annyi. Amerre napi szinten járok 7db kút esik útba, 3 különböző nagy hálózattól. Nem drágább a Shell, mint a többi.

2018. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez olyan dolog, igaz enyém dízel, viszont nagy motor, 3 feltöltős, pár évvel ezelőttig csúcsdízel volt. Sosem kapott semmi prémium gázolajat vagy hasonlót, mindig a simát tankoltam márkától független. Augusztusban akkor 243.000km-el volt padon, 384Le-t tudott, a gyári értéke 381, akkor biztos tele van a motor mocsokkal, és csak a szentlélek tartja egyben, mert nem prémiumot tankoltam bele.

Aztán, hogy Shell, Mol, Agip vagy bármi az édes mindegy tényleg, részemről úgy vagyok vele, hogy be kell tartani az alap dolgokat, nem hajtjuk a hideg motort, hosszabb út után hagyom pár percig ketyeregni, olajat fixen 15.000km-enként kapott, úgy néz ki ennyi elég is hozzá, hogy jó állapotban maradjon.

2018. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!