Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
Tom21069 nevű felhasználó kérdése:

Egy általam szervezett motoros közösség szervezéséhez kapcsolódó kérdéssel fordulnék minden érdeklődőhöz. Mi a véleményetek róla?

Motoros érdeklődésem mivolta miatt sokat nézegettem azokat az online fellelhető kétkerekűek csoportját, ahol a közös téma és a közösség szelleme is megvolt, vagy közelített hozzá.Itt ezalatt értem az emberek aktivitását és a jó hangulatot kulturált környezetben.Nem nagyon találtam (Biztos van).Azóta csináltam egy saját oldalt és csoportot a facen.Ami nekem is tetszik.Van ilyen csoportnak létjogosultsága?Van rá szükség szerintetek egyáltalán?

Minden tisztességes és jóindulatú választ Köszönök!

Keress kérdéseket hasonló témákban: motoros csoport, túra, Motoros közösség

dec. 7. 00:26  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Tud valaki esetleg olyan csoportról vagy személyről, aki rendszeresen szervez motoros túrákat?Országszerte minden ajánlás érdekel.Köszönöm!

# 1/3Időpont dec. 7. 00:31 Privát üzenet

Minden második ember autós/motoros klubot alapít.

Ha ehhez itt kell támogatás, akkor bukta. Inkább keresgélj tovább és csatlakozz minél többhöz, előtt utóbb találsz számodra megfelelőt

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 06:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Látsz linket, ami a csoportomhoz vezet?Nem.Ajánlásra van szükségem.Okítani meg normálisan is lehet, nem magyaros módon.:)

# 3/3Időpont dec. 7. 10:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Írnátok a latin-amerikai autós közösségről? (Linkek, cikkek, érdekességek jöhetnek)
Van olyan valós idejű elérhető adatbázis, vagy közösség működtette app ami traffikat jelez előre?
Egy nagymotoros szemében mennyire számít motorosnak, az, aki csak egy 50ccm-es motorral nyomul?
Van a magyar fiatosoknak valami nagyobb közössége?
Létezik aktív Mazda Klub Magyarországon?
Motoros fórumot keresek?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!