Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo bal első...

Volkswagen Polo bal első elektromos ablakemelő szerkezetének cseréje mennyibe kerül várhatóan?

Figyelt kérdés
4. generációs Polo, 2004-es évjárat. Bontott alkatrészt is érdemes venni vagy kizárólag az újat?
2018. dec. 10. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 3. generációs 2001-es polomban mind a kettő elromlott. Autóvillamossági szervizbe vittem, a bal elsőnél csak kontakt hiba volt, az 15.000 Ft-ba fájt, míg a jobb elsőnél a motor ment tönkre, ott sajnos az egész szerkezetet cserélni kellett. Eredeti gyárit rendeltek valamilyen bontóból, ami anyaggal és beszereléssel együtt volt 35.000 Ft. Külön adtak volna hozzá egy esztétikusabb gyári kapcsolót is, de azt majd később szereltetem be, mert ez egyszerre így sok volt (+10.000 Ft lett volna még).
2018. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!