Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Volkswagen Borám ami...

VaDoNaT kérdése:

Van egy Volkswagen Borám ami szaggat, motorhibát jelez és büdös füst szag árad belőle! Nem a Lamda Szonda a baja! És 15 litert tankoltam bele legutóbb és 30 km-nél már felvillant a műszerfalon hogy tankoljak! Ötletek hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ember nem lesz aki ezt neked megmondja.

Vidd el szervizbe és olvastasd ki.

2018. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
100%
Figyelj már,autót nem úgy kell szerelni,sőt még a hiba okát sem úgy kell keresni hogy naponta megkérdezed a gyakorin ugyan azt!
2018. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ötletelni mert annyi minden lehet!!!

Az elvileg tegnapi kérdésedhez is leírtam,hogy vidd másik szerelőhöz!!!!

Leírom az én esetemet. Check világított , kiírta abgassystem defekt (kipufogórendszer hiba) az autó szenvedett 80% vészüzembe ilyenkor. Hibakódokat sok helyen kiolvasták,kitörölték (volt,hogy sokáig nem jött vissza) stb hát lambda szondát kellene cserélni, vagy légtömegmérőt,kihagy a gyújtás,befecskendezők, ac pumpa stb stb ugyan gondolatba a fél autót kicserélték,de egyik helyen se mondták azt,hogy ha azt kicserélik akkor tutira jó lesz. Cserék helyett arra jutottam,hogy mérjük be a dolgokat és kiderül,hogy mi nem jó. Végül az i-re a pont a citroen szervizbe került rá ahova a nagynyomású bemérésére vittük,nem tűnt problémásnak annyira a dolog, alapjáraton a klíma rá lett nyomva és 5 másodperc se már dobta is a hibát, a negyed cuccot kapta meg annak amit a rendszert akart volna. Új nagynyomású és szuper minden. Annak különösen örülök,hogy nem ugrottam egyből bele azokba a felesleges cserékbe amiket 4 szerelő sorolt. Szóval kitartás, egyik szerelőtől a másikig ameddig meg nem lesz a hiba!!

2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!