Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autós kamerát érdemes...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Milyen autós kamerát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 14:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Milyen árban érdemes gondolkodni, mikre kell figyelni, milyen típust kerülje az ember?
2018. dec. 11. 14:48
 2/14 anonim ***** válasza:

Amazonon ez a legnépszerűbb:

[link]

2018. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én akciókamerát használok :)
2018. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jól látom, 100 dollár ? Az amazon nagyon drága .

Van ettől olcsóbb is.

[link]

2018. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Concord hd 70 1 évig jó, szerviz után fél, sajna hibás felvételeket csinál ha nincs kitöltve a 3 perces ciklus. Ramiro 549 vagy micsodát használok most 1 hónapja eddig hiba nélküli.


Nálam alap, hogy ne legyen ragasztós, tapadó korongos legyen, mert kilopják vagy másik autóba nem tudom rögzíteni 4 autót használok. De ha egyhez kellene xiaomi-t vennék az a legjobb márka e téren ami nem os drága. Apukám egy már nem kapható oncam t401 (lehet nem ponto) kamerát használ, náka melegbe lefagy, de 6 ledes és éjjel ez jó ezért nem vesz másikat. :) de nekem a concorde hd70 a kedvencem, imádom, csak rossz... de tényleg szeretem. Hátsó kamwrának be fogom majd aplikálni.

2018. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most meg nem mondom, mi a márkája, de nekem olyan van, ami egy visszapillantó. Ha bekapcsolod, akkor mutatja az első illetve hátsó kamerát és rögzít is.
2018. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4. vagyok, most látom rosszat linkeltem. Ez jó lesz

[link]

2018. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egy akciókamerát használok. SJCamot. Nyilván nem egy GoPro minőségű felvétel, de úgy gondolom, hogy a kép minősége teljesen jó.
2018. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért van ha ajánlok egy kamerát akkor az pár ónár belül tönkre megy? a Oncam t-valahány - ma megadta magát, sd kártya nélkül működik, ha bármilyen sd kártyát beleteszek akkor meg pufff, legutóbb is így volt, kérdeztek a concorde-ről és másnap elhalt... Akkor én is csatlakozom, milyen kamera bírja tovább mint 2 év ? Ja, hogy lehet semelyik...
2018. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jót. Rosszat nem érdemes.
2018. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!