Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1,2 millió forint keretem van. Olyan kombit keresek amiben tágas hely van, jó felszeretségű és kevés fogyasztással rendelkezik illetve minimum 2007-es évjáratú legyen. . Persze használautóra gondolok. Szerintetek melyik autó felel meg ezeknek az elvárásoknak? Lekekerített lámpás octavia az álom de kombiban sajnos ennyiért nem lehet kapni. Ford mondeon gondolkodom, illetve Renault lagunán vagy esetleg Peugeot 406(?)-oson. Tippek? Előre is köszönöm! ;)

2018. dec. 11. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem fog tetszeni, de azért egy ötlet:

Mitsubishi Lancer kombi. Sokaknak nem tetszik (se kívül, se belül), de japán gyártmány, megbízható, jó értelemben igénytelen, 7-8 literes fogyasztással.

2018. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg csúnyácska szegény. Sajnos nem tudom magam elképzelni benne...
2018. dec. 11. 21:21
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
Ha nem feltétlen fontos a 2007-es evjarat akkor esetleg ajanlanam a w211-es merci kombit mondjuk a 270cdi-vel!
2018. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Merceessel sosem voltam jóban. 2006-osVolkswagen passat kombit néztem most. Kívülről és belülről is tetszik. Az mennyire lenne jó választás?
2018. dec. 11. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Mondeo kombi.De még a Fiat Croma sem rossz, söt.
2018. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Golf V kombi
2018. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Fabia kombi, ha már a Skoda-nál járunk?
2018. dec. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt fábia kombim, imádtam de hossztú távon nagyon kényelmetlen volt és folyamatosan fájt a hátam. :/
2018. dec. 12. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:

"minimum 2007-es évjáratú legyen"

"2006-osVolkswagen passat kombit néztem most"


Miért is lett kikötve a 2007-es évjárat, ha már most is más van terítéken?


"Lekekerített lámpás octavia az álom"


Ha a kettes generációról van szó, akkor azokat 2004-től gyártották. Ha ezek közül benzines kell, akkor az 1.6 MPI (102 le) az egyik legbiztosabb választás. Régi, de kiforrott motor, megvehető magas futás mellett is, ha nem hajtották szét. A 75-80 le-s 1.4-eseket szerintem kerüld el, hacsak nem kizárólag városban használnád, mert ezek gyengék ekkora kasznihoz.


Ha pedig dízel kellene, akkor 1.9PDTDI, de vigyázva a hajtókarcsapágy problémára, amiról TC-n már sokk cikk született.


Sajnos az 1.6MPI-ből alig akad a megadott 1.2MFt alatt, 1.9 PDTDI, pedig hiába van olcsó, azokat valószínűleg Chuck Norris vezette és beletette az összes kilométert.

2018. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!