Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi esély van rá hogy így...

Mennyi esély van rá hogy így sikerülni fog a forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz a vizsga. Van még 2 alkalmam azaz 3 órám vezetni addig. (mert ugye 45 percesek az órák)


Az oktatóm szerint picit figyelmetlen vagyok és nem gondolkodok eléggé előre. De kb csak ez a hibám már 6 órája.(És az autó hátulját és a jobb oldalát is alig tudom kb megállapítani, hogy hol vannak. Nem érzem eléggé át mert túl nagy és furcsa formája van az autónak is.)


Azt mondta az oktatóm 10 órával ezelőtt, hogy 99%-osan fogok menni a vizsgára. De én bizonytalan vagyok benne, hogy így sikerülni fog-e.


Talán a legnagyobb baj, hogy 6 hónapja kezdtem az egész vezetést és eddig elhúzódott, mert mindig csak 2 hetente tudott az oktatóm időpontot adni. Egyszer egy hónap is kimaradt 2 vezetés között. Emiatt nagyon szeretném ha elsőre sikerülne és nem húzódna tovább.


Egyébként a vezetéstechnikámmal nincs gond, csak apró figyelmetlenségek, és hogy annyira nem érzem még át. Amúgy nagyon szeretem a vezetést.


Köszönöm ha végigolvastátok! Mit gondoltok menni fog? :)



2018. dec. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudjuk. Jó éjt
2018. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebből nem lehet megmondani, de ne edd magad ezen, fókuszálj és lesz, ami lesz.
2018. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ezotéria kategóriában tudnak neked segíteni, ott vannak jósok, látók, táltosok és hasonló állatfajok.
2018. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá először is!

Az alatt az 1 hét alatt próbálj meg vezetni AKÁRMIT! Gokartot, traktort/ismerős kocsiját földúton.

Ezekkel egy kicsit a kocsi dimenzióinak az érzékelését tudod fejleszteni.

Figyelmetlenséghez nem tudok tippet adni...max azt hogy amikor vezetsz ne szóljon zene, ne gondolj az aznapi sulira/melóra!

2018. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi következtetés nem vonható le abból, hogy volt-e haszna, vagy hátránya annak, hogy az oktatás közben több hetes, vagy hónapos szünetek voltak.

Ilyen sok tanulónál van, nálam is volt, és nálam haszna is volt.

Egy ilyen szüneti idöszakban állt össze nálam az, hogy a hátra parkolásoknál milyen kormány mozdulatokkal tudom úgy irányítani az autót, ahogy kell, hogy tudok korrigálni a fordulás ívén, és volt még néhány dolog, amiről a vezetés szüneteltesének idején világosodtam neg.

Persze, amikor több hetes kihagyás után, ismét vezettem, az első néhány perc furcsa volt, de nem igaz, hogy elfelejti az ember a tanultakat - azt nem tudja, amit meg sem tanult még.

Ezzel együtt, a forgalmi vizsga előtt azért kell néhány óra gyakorlás, hogy lehetőleg ne legyen a kezdeti bizonytalanság sem.

Izgul a vizsgázó, az természetes, tudja azt a vizsgabizos is "aki, amilor nem vizsgáztat, lehet oktató egy másik iskolában), izgulásért nem buktatnak, de nem mentség az izgalom a hibákért.

A vizsgabiztos személye a szerencse faktor.

Lehet rendes, vagy nagyon szigorú, nem vele kell foglalkozni, sőt nem kell vele foglalkozni, annyi a feladat, hogy az oktató utasitásait, a szabályokat betartva kell követni, nem kérnek a vizsgán semmi olyat, amit elvileg nem gyakoroltatok.

2018. dec. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:
100%

"Furcsa formája van az autónak"

Ez nem tudom nálad mit jelent, de eléggé mókásan hangzik. ;)

Bizonyára csak annyi a problémád, hogy keveset vezettél, ezért nincs még elegendő gyakorlatod az oldal- és a hátfal távolságának becslésében.

Ne aggódj, majd ki fog alakulni.

Sikeres vizsgát!

2018. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerűlt a vizsgád? Én majd jövőhéten megyek teljesen bevok parázva.. nálam hasonlo a helyzet, hogy neha nem latom előre a dolgokat.. en jobban a parkolastol felek h szűk helyet választok.. nekem is elhuzodott ugyanez a tema 1 honap elmaradt 2 hetente vagy hetente egyszer mentem -_- sok penz volt benne remelem sikerul.
2019. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!