Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 318i 105kw 2 ezres...

Bmw e46 318i 105kw 2 ezres benzin 2003-as vélemények?

Figyelt kérdés
Jelenleg német papíros. Olyan véleményeket szeretnék, akik használták, vagy használják a fent említett tipust. 230e km. 770 ért venném, plusz az átiratás. Megéri?
2018. dec. 12. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Így látatlanban sokat nem lehet tudni, az árból ítélve vagy fapad vagy egy kicsit már elkezdte enni az idő foga.
2018. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az N-es motorok néha problémásak, én kihagynám.

Inkább egy M54-es 20i.

2018. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyi mindentől függ. Megnézted már? Értesz valamennyire az autókhoz? Tudod mit kell rajta nézni? Találtál rajta bármi problémát? Rozsdát?


Amúgy nagyon jó és hálás autó. Mai napig tartja a forma a szépségét, bírja a strapát, kényelmes és nem is lassú.

Viszont ha nem értesz hozzá, akkor én nem nyúlnák szrba. Mondom ezt úgy hogy nekem is hármas bömösöm van. Ha rosszat fogsz ki az életed ráköltöd. Rozsda, elektromos problémák, idős korból adódó műanyag, kárpit meg minden szr problémája. A motorral nagyon ritkán van baj. A BMW azt jól összepakolja. De körülötte minden esik szét ha nem vigyáz rá az ember. Ha előző tulaj meg nem vigyázott rá akkor egy vagyon helyrehozni.


Szóval ha rossz, akkor csak bánni fogod és anyagilag földhöz vág, de ha jó állapotú akkor meg az évtized vétele lehet ennyiért. Illetve a a két véglet között bárhol állhat az autó.


Így látatlanba senki se fogja tudni megmondani. Keress egy szerelőt aki ért is hozzá, és vidd el mielőtt kifizeted.


Első autó lenne amúgy?

2018. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen első autó lenne. Annyira nem nagyon értek az autókhoz. Bár már elég sokat olvasgattam utána. Amikre elvileg figyelni kell az esztétika szempontjábol azok rendben vannak.
2018. dec. 12. 23:21
 5/22 A kérdező kommentje:
Esztétikailag nagyon rendbe van, ujszerű belső, nem kopott sem a padlo, sem a kormány sem a váltó szoknya. Az ülések nincsenek kikopva. Szakadásmentes. Rozada az alján, sárvédőknélnincs. Minden extra, klima elektromos ablak, nagy navi mukodik
2018. dec. 12. 23:24
 6/22 A kérdező kommentje:
A műszaki részére lennék inkább kiváncsi, hogy mit és hogy kell nézni? Tudom a legjobb megoldás ha egy szerelővel megyek, ez igy is lesz, de azért olvasgatok itt a dolgok után, hogy azért ďnis értsek már valamit belole.
2018. dec. 12. 23:25
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja és amugy a másik opció egy Chevrolet Aveo 1.2, 2010es, 64000kmes autó lenne 900 ezerért, magyar papíros. A számok alapján talán ez lenne a logikusabb, viszont nagyon tetszik ez a BMW. :D Másrészről meg nem akarnék vetel utan vagyonokat kolteni
2018. dec. 12. 23:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Na. Sajnos így látatlanba nehéz megmondani mire figyelj. Általánosságokkal kezdem.

Először is a tulajt nézd. Ha például az a sztori hogy egy idős bácsikáé, de az utastér tele van energiaitalos dobozokkal, akkor máshol is kamuzni fognak. (Mondjuk amúgy is)


Anélkül hogy megemeled az autót az ÖSSZES emelési ponton, és hallgatod hogy zúzódik-e benne a rozsda, nem hozod el az autót. Ez nagyon fontos, főleg a BMW-knél.

Keresel elfeldüléseket ahol meg lehetett törve az autó. Rendbe lehet a törést hozni normálisan. De ha úgy van rendbehozva akkor annak úgy is kell kinéznie. Mindenhogy máshogy csak szívás van belőle hosszú távon.


És azt tudd hogy mindig van másik. Ne szeress bele, míg meg nem vetted.

2018. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

E46 van nekem is.

Rozsda, rozsda és rozsda.

Köszöbök alatt, sátvédö belsö ivén, csomagtérajtó peremén, küszöbökön alul.

A futómű gyenge és drága pontja a kocsinak.

Motorokkal nincs gond, szelepszárszimeringen kivül.Olajfogyasztással nyugodtan számolj, nem jelent feltéten hibát.

Én a 6 hengeres benzinest preferálom, M50-52-54 , de kinek mi.

2018. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez az M50 M52 M54 mit jelent? A szelep szimering mennyire nagy tétel? A fogyasztás milyen? Főként városban lenne használva. Ritkábban városon kívűl, ugy hetvegente ilyen 60-80 km-en. A futóműveket hogyan tudom ellenőrizni? Tudom, hogy nem uj autó, eppen azert kerdezem, ezeket, hogy tudjam, meg tudom e majd oldani az esetleges költségeket.
2018. dec. 15. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!