Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meghúzok egy autót az...

Ha meghúzok egy autót az hallasztik az utastérben?

Figyelt kérdés

Ma mikor parkoltam elég közel mentem egy autóhoz. Mikor megálltam láttam, hogy van egy kis horzsolás pont azon oldalon, viszont én az utastérben nem hallottam meg nem éreztem semmit

. (A rádió nem szólt, a fűtés sem volt bekapcsolva, szóval viszonylag csend volt.) Illetve az autómon fekete lökhárító van, a másik autón, ami ezüst színű meg inkább fehéres volt a sérülés. Az én lökhárítómon is van sérülés, de már így vettem, és nem tudom, hogy az még az, vagy most lett rajta. Ha egyértelmű lett volna hagyok egy cetlit, de így, hogy nem tudtam inkább elmentem, de emészt a bűntudat, hogy mi van ha én voltam.



2018. dec. 12. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Engedd el a témát,mostmár nemtökmindegy?
2018. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzed meg hallod is.
2018. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, hallatszik.
2018. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valószínűleg nem én voltam? Ti mit csináltatok volna?
2018. dec. 12. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó kérdés.. Az emberséged azt diktálná, hogy várd meg a tulajt, és kérdezd meg, vagy hagyj elérhetőséget.. De ha az autó tulajdonosa egy s..fej, akkor még a hátsó szélvédő repedését is rádfogja..


Egyik haveromnak volt nemrégiben egy ilyesmi kalandja, hogy ment a városban, egy kislány kiszaladt elé, satufék, (kb 30 al ment) hátulról belementek, és a hátsó autó idegbeteg f...fej sofőrje arra a kis koccanásra fogta volna az ő kipufogójának a leszakadását is, amit aztán a városban lévő kamera felvétele igazolt hogy már úgy csörtetett végig a városon félig leszakadt kipufogóval..

Az a baj, az emberség nincs meg mindenkiben, és nem tudni milyen az autó tulajdonosa. Lehet, hogy normális, és elmondja hogy már 3 hónapja úgy van az autója, de ha meg haszonleső, akkor a várva várt alkalommal élve még az újrafényezést is rádverné..


Hagyd a fenébe! Ha te lettél volna, azt hallod bentről, meg érzed is hogy megakad egy kicsit az autó. Emiatt ne legyen bűntudatod! Pacsi :-)

2018. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől féltem, hogy ő sem lesz őszinte és inkább rám veri a más által okozott kárát. Egyébként nem tudom mennyire volt közel valójában. Fél éve vezetek napi szinten, és még inkább túl becsülöm az ilyeneket. Tehát sokszor úgy látom / érzem, hogy nem megy el az eleje valahol, aztán mikor megkérdezem a jobb egyben ülőt mondja, hogy mehetek nyugodtan.


Köszi a válszokat!

2018. dec. 12. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megtapasztaltam már, és elég nagyot szól, ráadásul egyből belassul az autó, mintha a fékre lépnél.
2018. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. Haverod jó hülye ha a hátsó autó soförjének egyáltalán azt engedte hogy megemelje a hangját. A KRESZ kimondja hogy minden esetben akkora követési távolságot kell tartani, hogy az elől lévő autó hirtelen fékezése esetén is biztonságosan meg lehessen állni.

Mindegy milyen hirtelen és miért fékezett haverod. Ha a csávó hátulról belement akkor bizony a csávó hibája az eset. Haverodnak kellett volna kártérítést kapnia a csávó biztosítójától és nem fordítva, teljesen mindegy hány ér domborodik ki a nyomoréknak a fején. De gondolom nem hívtak rendőrt, mert akkor így történt volna.

2018. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!