Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lett csinálva az autón a...

Kniki93 kérdése:

Meg lett csinálva az autón a hengerfej felújítás. Viszont hideg időben elég komoly fehér füst jelentkezik elsőre. Olaj és víz nem fogy. Motől lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

mit jelent,hogy komoly?

ha csak hideg motornál akkor az nem gáz,ha nincs más gond akkor nem kell aggódni,természetes.

2018. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komplett felhő van mögötte, de ahogy egy kicsit felmelegedett már abba is hagyja.
2018. dec. 13. 11:36
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
Javaslom keress rá a kondenzvíz fogalmára!Tél van...hideg van.....ilyenkor azt látod!
2018. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez normális ha egy nagy felhő füst jelenik meg? Nem nagyon értek hozzá sajnos
2018. dec. 13. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem füst, hanem gőz és teljesen normális.
2018. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ekkora mennyiségben? Meg másik autónak mért nincs ekkora akkor?
2018. dec. 13. 13:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk másfél hónapot állt az autó, nem tudom ez mennyire befolyásolja?
2018. dec. 13. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
A sok városi használattól, vagy a rövid utaktól ilyen lesz, mert nem tud elpárologni a kipufogórendszereben kicsapódó kondenzvíz. Nekem van egy kis városi autóm, reggelente nem látom a mögöttem jövőt, úgy gőzölög egy ideig.
2018. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább csak a városban használom, de az enyém is ilyet rodudukált ma. De akkor nem kell aggódnom, hogy nem jól csináltak meg valamit, hanem ez természetes akkor?
2018. dec. 13. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogy mennyit ment hengerfejesen a kocsi!Ha megfúrnád a kipufogó dobot lehet meglepődnél☺!Annak meg el kell párologni a rendszerből.Amihez a rövid utak +párás idő nem kedvez!Használd nyugodtan!Max. eleinte nézz rá 2-3 naponként a hütőfolyadék és az olaj szintjére!
2018. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!