Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda feliciánál töltéslámpa...

Skoda feliciánál töltéslámpa érdekesen világít, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék,a következő a probléma:

1.3 MPI töltéslámpa alapjáraton pislákol,gázadásra rendesen világít.

Viszont szerintem töltés van,mert az történt,hogy tegnap estefelé Győrnél az M1-esen egyik pillanatról a másikra elkezdett világítani a töltéslámpa.Világítással teljesen normálisan felértem Budapestre,ahol több helyen is voltam,és ugyanúgy indít az önindító,világítás,minden jó,csak éppen a fent írt állapot van.

Mitől lehet ez?Mit kellene cserélni?

Köszönöm!



2018. dec. 13. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy elektroműszerésszel nézesd meg.
2018. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk első körön meg kellene mérni egy multiméterrel hogy valóban van-e töltés vagy nincs....esetleg kevesebb a kelleténél!Addig nincs is értelme mast csinalni
2018. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csepregi21 válasza:
Nekem hasonló problémám volt a generátorral. Alapjáraton pislogott a visszajelző lámpa, magasabb fordulaton elaludt. Töltés probléma irány autóvillamossági szaki. Bemérte szétszedte majd közölte hogy rossz a csapágy ,a sordióda , még valami zavarszűrő. Teljes felújítás 20 ezer meg egy nap kocsi nélkül. Az lett a vége hogy másik bontott generátort kapott, csak jobb a helyszínen szerelni mert elég problémásak szoktak lenni. Nem nagy tudomány 10es 13as és 17es kulcsok kellenek hozzá, a bontó előtt kb 5 perc a csere. Viszont a favorit generátorja is jó bele csak az ékszíj tárcsát kell kicserélni mert azon ékpályás van míg a felicián lapos szíj tárcsa van.
2020. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!