Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit veszit az ertekebol...

Mennyit veszit az ertekebol egy duster?

Figyelt kérdés
Ha most vasarolunk egy uj Dacia Dustert, a 4x4es dízel, legmagasabb felszereltseggel, ez kb 5,5m. Ez mennyit fog erni 3, 5 es 10 ev mulva szerintetek? Tegyukfel vigyaznak az autora, nem torik ossze, átlagos magyar csaladi futasteljesitmennyel es vegig markaszervizbe viszik.

2018. dec. 13. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

5.5 millió.

3-4 év múlva még mindig 3 millió felett.

10 év múlva?

2 körül.

Új autót megéri így venni 10-15 ezer km-re, futkozni ide oda? nem.

Cégesnek, vagy munkaautónak amikor így garantálhatod, hogy nem hitegetés az állapot? igen.


Megérné inkább az 1-2 éves modellt megvenni, 1-2 milliós értékvesztés után? tuti.

2018. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legértéktartóbb autó a piacon. Használtan nem is vennék, olyan drágák.
2018. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az foglalkoztat, hogy mennyit fog veszíteni az értékéből egy szalonból vásárolt autó, akkor ez nem neked való.

Értelmi okokból nem, csak érzelmi okokból szabad új autót venni.

Én is így tettem idén, 40 éves fejjel jutottam el oda, hogy meg van minden, ami kell, egyszer élek, vettem szalonból egy autót. Óriási anyagi bukás lesz? Igen, minden bizonnyal. Nem érdekel. Szükségem lett volna arra a pénzre más projektben? Nem. Így kifizettem az új kocsit és élvezem, nem szorongok azon, hogy majd mennyit ér 3-5-10 év múlva.

2018. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Pont így voltam mint a 3. válaszoló. Csak én 15 éve vettem meg az újat és azóta se bántam meg. Sose érdekelt hogy mennyit veszít bármikor is az értékéből.

De viszont egy használtat, bármilyen is , nem lehet össze hasonlítani sem az új autóval.

2018. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd meg. értékálló kocsi. ha 10 évig megtartod olcsóbban jössz ki mintha bizonytalan előéletű használtakat tákolgatsz.
2018. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!