Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Duster közül melyiket a...

Az új Duster közül melyiket a jobb?

Figyelt kérdés

Az 1,2 turbós,

1,5dci vagy 1,6 benzin?


2018. ápr. 25. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dízel való ebbe, egész jók az 1.5 DCI-k, pláne az új generációsak. A Daciákban nem szokott vele gond lenni. A Dusterbe nem való benzines, mert nincs bele jó benzinmotor, erőtlenek és rengeteget zabálnak, ráadásul az 1.2 turbós egy igen szar konstrukció lett, nemsokára meg is szüntetik a gyártását tudtommal.
2018. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.5 dci nagyon jó, ilyeneket raknak a mercikbe, nissanokba is.
2018. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A városban ide oda nemhasznál a dizelnek ugye?
2018. ápr. 25. 20:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Városba benzin.
2018. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De a dízel is ugyanúgy jó városba. Főleg Dusterbe.
2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: Városba benzin? A részecskeszűrőnek nem tesznek a rövid utak rosszat?
2018. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az 1,5dci-t vittem el tesztvezetésre, az igencsak meg tudta lendíteni a kasztnit egy nagyobb gázadásnál (konkrétan rámjött az émelygés a gyorsulástól pedig én vezettem). A hangja gyakorlatilag zéró az utastérből hallgatva, szóval részemről tudom ajánlani, ha valaki dízelt akar. Én az 1,6 szívóbenzinest rendeltem meg végül, mert sosem voltam egy nagy dízel párti. Azt viszik egyébként a legtöbben, nekem is csak december végére érkezik meg.
2018. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

...mondjuk úgy látom, hogy jelenleg a dacia.hu-n nem is lehet mással rendelni csak az 1,6-os szívóbenzinessel.

A kereskedésben mondták most, hogy a nyári leállás meg a gépsorok átállítása miatt van a hosszú várakozási idő (és valsz. ezért van az, hogy csak 1,6 benzinessel lehet rendelni).

2018. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as


Azt a qrva, ez magyarul azt jelenti, hogy annyit Dustert visznek, hogy nem győzik gyártani. Nem semmi azért.

2018. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 9 a kereskedő nekem azt mondta, hogy nyári leállás van, illetve átállítják a gyártósorokat az új motorokhoz (ugye lesz majd valami nagyobb turbós benzines is).
2018. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!