Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire normális jelenség...

Mennyire normális jelenség ez? Még 3. sebességbe is kipörög a kerék 100 ig. Ennyire dinamikus az autó?

Figyelt kérdés

Át ültem egy benzines skodábol egy 2.0 pd tdi passat ba s tegnap este dinamikusan közlekedtem nem volt nedves az ut oda léptem neki es 2. ikbe 3 ikba kipörgette a kereket!

2 ik sebbe fél gázra 3 ba padló gázra felment 100 g a mutató 60 rol s eszeveszett gyorsitásba kezdett. aztán villogott a kipörgés gátlás de vissza vettem a gáz adásbol.

Gyárilag ezek ennyire mennek?


2018. dec. 15. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Száraz úton kizárt hogy a kerék pörögjön ki 100-ig. Inkább a kuplung szúszik.
2018. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet nem volt teljesen száraz. de esö hó tuti nem volt. esetleg párás lehetett picikét.
2018. dec. 15. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
vagy veled vagy az autóval vagy a gumikkal+úttal volt a gond :)
2018. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Javaslom akkor a tulajnak a kuplungcserét.
2018. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy kuplung vagy xar gumi.
2018. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Az a max 170 lovas PD az egyenesen feltépi az aszfaltot :D
2018. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyon csúszósak az utak mindenhol. Az egész országban esett a hó is szinte. De ha ott kkvételesen nem esett hó este, akkor is eléggé csúszós volt az út ez egészen biztos. Valamint ha nyári gumik vannak rajta akkor nem kell csodálkozni.

166 lovas bmw télen "száraz" úton kettesbe odalépek kicsit. Egyből kipörög. Felrakom hármasba és folytatja.

2018. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dörmögő ***** válasza:

"Jelenleg nagyon csúszósak az utak mindenhol. Az egész országban esett a hó is szinte. De ha ott kkvételesen nem esett hó este, akkor is eléggé csúszós volt az út ez egészen biztos. Valamint ha nyári gumik vannak rajta akkor nem kell csodálkozni.


166 lovas bmw télen "száraz" úton kettesbe odalépek kicsit. Egyből kipörög. Felrakom hármasba és folytatja.



A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad."


Ezen ne csodálkozz. Javarészt nem a rendelkezésre álló lóerő miatt van hanem azért mert a hátsó kerekek nincsenek leterhelve.

2018. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy jeges volt az út vagy szar gumi van rajta.
2018. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

6.

az biztos...

1.2 htp skodából át ültem döbbenetes ülésbe préselő erő jelelmzi felsőb rendü dinamikával lehet haladni.

2018. dec. 16. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!