Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw szakértők! Mitől függ,...

Vw szakértők! Mitől függ, hogy egy Passat 5 ben három, vagy négy küllős kormánykerék van szerelve?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
felszereltségi szinttől függ.
2018. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A három küllős a jobb ugye?
2018. dec. 17. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Pusztán esztétikai jelentősége van
2018. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3 küllős a Sportline, vagyis a sportos kormány. Nem feltétlenül jobb, a Highline Passatokban is 4 küllős kormány van, az a fullos. A 3 küllőssel viszont tényleg jobb kanyarokban menni, azért sport.
2018. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4küllősnél van multikormány, így értékben az ér többet, de van 3küllős is, de egy passat nem a sportosságról szól.
2018. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Láttam ilyet Golfban is.
2018. dec. 17. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez nagyon sok más márkánál is így van, 3 küllős az mindig a sportosabb, 4 küllős meg a kényelmes, esetleg fullosabb verzió. A 2000-res évek körül volt nagyon hasonló 3 küllős kormány az Audikban is, de még a BMW-nél is fellelhető ez a logika. Személy szerint én fogásra mindig a 4 küllőset kedveltem jobban, nagyon sok kipróbált VW csoportos autó után mondom ezt, de a 3 küllős sem rossz.
2018. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!