Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig járhatok hibás kettős...

Meddig járhatok hibás kettős tömegű lendkerékkel?

Figyelt kérdés

Meleg motornál alapjáraton hallatszik a csattoggás (kereplés), illetve ha intenzíven gyorsítok ilyen 2000-es fordulat környékén is hallatszik ilyen kis csörgés.


Kb 2000 km-t mehetek még vele biztonságosan?


2018. dec. 20. 07:48
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
Mehetsz
2018. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz, !egfeljebb szét hull.

Ember nincs aki ezt megmondja.

2018. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Karácsonyra ki kell mennem a lányokért Róma mellé, de akkor csak óvatosan gyorditok majd.

Passat 2.0 pd tdi a járgány

2018. dec. 20. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már rúgta a lábam amikor eladtam a kocsit mert nem akartam szerelgetni. A köv tulaj meg 140ezret elment vele. :))
2018. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem üt, kuplung is puha.

Ez a csörgés idegesít, nem akarom hogy szét hulljon. Csak idén már nem vállalták.

Meg nem birok vele finoman menni sajnos. Meg a gyáritól erősebb program van rajta az is jobban terheli.

2018. dec. 20. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom aki megvette az nyugodtan járt vele ismerős volt. Én a 2.0 diesellel 11 literrel jártam el az olajcsere gumicsere is volt mindig, de ütni vágni vettem a kocsit. Nekem amikor eladtam rugdosott keményen a kuplung.


Én azért adtam el mert ha szethullik okoz ám kárt.

2018. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy kibírja vagy nem, utóbbi eset nagyon költséges ha trélert kell hívni. A helyedbe inkább bérelnék egy kocsit és azzal mennék.
2018. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én annak idején kb fél évig, 13-14ekm-ig jártam vele, mert fogalmam sem volt róla, hogy mi a fene kerreg meleg motornál félig kinyomott kuplungnál fogásponton. Következő olajcsere alkalmával eszembe jutott és rákérdeztem a szervizben. Állítólag a második legrosszabb állapotú volt a lendkerekem, amit valaha láttak. Én pedig ebből alig vettem észre valamit.
2018. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg eltörik a főtengely. Ehhez nagyon sok idő kell, ne aggódj.
2018. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!