Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy J Astra kombit, de...

Vettem egy J Astra kombit, de a festérétegmérô a karosszérian 140 -250 mikront mér. Ez jó érték?

Figyelt kérdés

140 mikront az ajtoknàl ,küszôbôknél 70 mikront ,a motorhàztetôn ,tetôn ,hatsócsomagtartónàl olyan 210-250 mikront mér.

Nem tudok az autó elôéletérôl semmit ,csak itthon az eredetiség vizsgànàl láttam ezeket a méréseket.


2018. dec. 20. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyári festék általában 80-140 um között van. Amit újrafújnak annak kb duplája a vastagsága. Valószínűleg az ajtókat újrafújták egyszer, a csomagtartót/motorháztetőt akár többször is, vagy egyszer de jó vastagon (sokat kellett javítani?)Motorháztetőnél ez jobb mint a kőfelverődés ha igényesen csinálták meg.


Az a baj már megvetted, így kár méregetni. Ha nem rohad akkor igazán mindegy szerintem. A 210 mikron nagyon sok, ott biztos mókoltak valamit, de ezt csak roncsolással tudhatnád meg biztosra. Azt meg nem érdemes :)

2018. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább a motortéren belül kell(ene) mérned. Persze ott vékonyabb mint amit első válaszoló írt. De egy elemcsere manapság teljesen normális egy olyan világban, ahol bárki kaphat jogosítványt, de mégsem kell(ene) autóba ülnie, mert tolatni se tud anélkül, hogy egy autót meghúzzon
2018. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!