Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókárpitot mivel lehet festeni?

Autókárpitot mivel lehet festeni?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy autó kárpitot mivel lehet festeni? Szövet üléseket és a belső teret szeretném átfesteni (még nem biztos), és érdekelne, hogy ha nem kárpitosnál csináltatnám, itthon hogy lehetne megoldani?

Hallott már erről valaki, hogy volt olyan, aki nem kárpitoshoz ment ilyen dologgal, hanem maga oldotta meg?

Milyen festék jó az ilyen munkákhoz? Mi a menete? Elő kell készíteni az anyagot?

Tudom, a legjobb megoldás persze, a kárpitos, de egyelőre érdeklődés szintjén kíváncsiskodok csak.

Előre is köszi az infót! :)



#festék #ülés #festés #beltér #autókárpit #autókárpit festés #ülésfestés
2018. dec. 21. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Léteznek textil-festék spray-k. Szerintem nagyon jó eredményt ne várj tőle, ülésekre szerintem ne is használd, maximum ajtókárpithoz, könyöklőhöz.


Pl: [link]

2018. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz szép és főleg nem lesz tartós. Ha más színű kárpitot szeretnél, akkor inkább vegyél rá huzatot és cseréltesd ki egy kárpitossal.
2018. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!