Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szivargyujtó csatlakozók...

Szivargyujtó csatlakozók egyformák?

Figyelt kérdés

Mondták a haverok, hogy rendeltek a Wish ről egy szivargyujtóba csatlakoztatható LCD kijelzős mp3/usb/aux sorolhatnám.. és nem akarom megvenni úgy, hogy beledugom aztán lötyög benne, nem kap áramot. Ebben kérném a segítségeteket!

Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 22. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az szabvány szerint van méretezve.
2018. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. dec. 22. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban egy szabvány szerint készülnek, viszont ezeknek a Wishről/Aliexpressről stb. oldalról rendelt termékeknek a minősége nem mindig tökéletes. Így tehát előfordulhat, hogy habár ugyan belemegy az aljzatba, nem fog normálisan megállni benne. Általában ez a hiba, az ilyen extrém olcsó termékeknél szokott előfordulni. Célszerű emiatt egy picit drágább, jobb minőségű, jó értékelésű eladó termékét vásárolni.
2018. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig van amelyik lötyög, az általában kínai fos. Messziről kerülni az ilyeneket, inkább fizess többet.
2018. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érintkezés ha már van a szigetelőszalag megfogja😂 utólag megnéztem és rájöttem hogy pont nem fog odaférni a kijelző miatt.. visszamondtam a rendelést.. találtam üzletbe kissebbet drágábban az lesz a jó!

Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 26. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!