Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2db ülésfűtést és 1db autós...

2db ülésfűtést és 1db autós hősugárzót 3as elosztóval elbír egy f astra szivargyújtója?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány watt a hősugárzó?

Szerintem a nagy teljesítményű eszközöket direkt be kell kötni.

2018. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ki fog égni a biztosítéka.
2018. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha direktbe bekötöm nem lesz gond az biztonságosabb?
2018. okt. 31. 19:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Hova kössem ha nem a szivargyújtóra?
2018. okt. 31. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor te inkább ne kösd be, vidd el elektro műszerészhez.
2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Épp a minap szereltem ki a szivargyújtót mert a világitását cseréltem.Látva a rá menő vezetékeket bátran mondom hogy semmi esetre sem köss rá nagy áramigényű cuccot mert még ha a biztosíték nem is megy ki a vezetékek nem fogják azt birni!A legjobb módszer neked az lenne ha az akksiról húznál be az utastérbe mondjuk a bal oldali gyári kábelköteg bevezetésnél átdugva egy mind 2 mm átmérőjű vezetéket és egy lengőbiztosíték aljzat közbeiktatásával arra kötnéd a hősugárzó és az ülésfütés pozitivját is.Testet vehetsz hozzá a karosszéria bármely fémes pontjáról egy db vezeték és egy saru segitségével. Így a lekissebb az esélye hogy a gyári elektromos rendszerben kárt okozzon a hőugárzó a magas áramigénye miatt!Viszont ha nincs semmi tapasztalatod elektromos téren akkor inkább ne kockáztass és vidd el villamossági szerelőhöz,ő ugyan jó pénzért de legalább biztonságosan beköti neked!
2018. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!