Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopogó hang mitől lehet?

Saidl kérdése:

Kopogó hang mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek az mitől lehet? Tegnap vettem egy 2004-es Audi-t. A3 8P-t. 2.0 FSI. Hazafele 200km-ről kb félúton észrevettem mikor beértünk egy faluba és lassan mentünk, hogy kopogó hangot hallottam a a kerekek felöl. Olyan 80-90es tempónál eltűnik a jelenség, de minél lassabban megyek annál inkább hallom. A kocsi nem kóvályog az úton, jó az úttartása, a kormánynak nincsen holtjátéka. Mitől lehet a kopogó hang?

2018. dec. 22. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kerékcsapágy
2018. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kavics a gumi bordái között.
2018. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tompább hang, olyan gumiszerű!

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ünnepek után kénytelen leszek elvinni futóműveshez.

2018. dec. 22. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerékcsapágynak inkább "morgó" hangja van. De lehet pár dolog. Toronycsapágy ropog. Szilentek stabgumik/pálcák szoktak kopogni általában.
2018. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valami kopó alkatrész lehet

gömbfej, összekötő

2018. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálja, ha üresben gurulsz? Ha akkor nem, akkor nagy eséllyel féltengelycsukló.
2018. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Üresben is, sebességben is. Bal elölről jön a kopogo hang, ha egyenletlen uton megyek. Ha fekvőrendőrön is átmegyek akkor hallani, bal előlről.
2018. dec. 22. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamelyik gömbfej lesz szerintem.
2018. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Meglett a hiba. Toronycsapágy.
2019. febr. 6. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!