Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis 1.3 menet közben...

Suzuki Ignis 1.3 menet közben leáll, rángat, nem indul csak 5 perc múlva?

Figyelt kérdés
Volt elektroműszerésznél, folytószelepet kitisztítótta, kábelköteget végignézte. Semmi. Mehanikailag teljesen rendben, megy mint a szélvész. Mikor leáll a fordulatszámmérő hirtelen leesik, de volt olyan is hogy leállt, ugyan úgy leesett a fordulatszámmérő, és egy gázfröccsel újra indult.

2018. dec. 22. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na ezért vettem inkább egy 25 éves dízel f astrát....:(

Bocs, de egy pözsóval én is végigjátszottam ezt, annak fenntamaradt 1500-ön a fordulat, és még a szűzmária se jött rá, mi a baja.

Én alapjárati motorral tippeltem, de nem az volt. Arra meg nem volt pénzem, hogy egy béna szerelő találgatásait szponzoráljam.

Filléres hibák ezek, de lényegében lehet bármi.

2018. dec. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Főtengely vagy vezérműtengely jeladó produkál ilyen hibát. Oszcilloszkóppal könnyen kimérhető.

És nem az autó tehet arról, hogy egy "pincér" próbálja megjavítani. Tessék jónevű AUTÓJAVÍTÓ műhelybe vinni és nem az "alkatrészcserélő bélához".

2018. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ahoz a "jovanazugy" szerelőkhöz jár az autó.
2018. dec. 23. 18:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, mikor alig akar indulni szörnyű hangja van. Beindul, de nem. Aztán még egy próbálkozásnál indul de recsegve, kattogva és az után mint ha semmi nem lett volna.
2018. dec. 23. 19:17
 5/11 A kérdező kommentje:

vocaroo{pont}com/i/s12ZTf6oc4ov

Ezen hallható 2 indítás.

1. nem indul

2. nehezen

2018. dec. 23. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Akksi saru le volt véve mostanában?
2018. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gábor t ***** válasza:

3-4 hete volt ilyen problémám , egr nyitva maradt , ahol a fémcső rácsatlakozik, dugózd le egy darab lemezzel , és meg szűnik a problémád.

Kicsi bővebben : ahol a levegőt szívja az autód (mint egy porszívó vége )utána van egy doboz, azt vedd ki , így már hozzá férsz az egr-hez. Fekete a teteje rozsdás öntött vas szerű az alja, a tűzfal felől egy fémcső csatlakozik hozzá, a csavarokat fel lazítod , és be csúztatc pl. egy üdítős doboz darabot, és a hiba jelenség meg fog szűnni.

2018. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gábor t ***** válasza:

Engem itt a gyakorin vezettek rá a hibára, kaptam tippeket , és ezt könnyű ellenőrizni.

Sok sikert kívánok , elég bosszantó tudom.

2018. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt, de tuti nem az a gondja.
2018. dec. 24. 22:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Főtengely jeladó volt a hiba. Köszönöm mindenkinek :)
2019. jan. 18. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!