Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az E39 5-öshöz még mindig...

Az E39 5-öshöz még mindig horror áron megy minden lényegében?

Figyelt kérdés

Egy jó 7-8 éve érdeklődtem körül az E39 fentarthatóságát.

Alkatrészár- ellátottság, szerelők és szervízárak környékében.

Akkor horribilis volt, ahhoz képest amennyire már "avult" dolog volt akkor is.


Nekem mai napig kedvencem a 39-es, de nettó fizetésem nem az kategória, hogy egy sz.pórollernél havi szinten 300-400 ezreket locsolgathassak.

(magyarul nettó 290 ezerből nem telik extrém kiadásokra, annak ellenére, hogy kettő 39-es árát már összehúztam ~10 év alatt).



Igazából a "kis" Montrose V8-as 35i-ben gondolkodok.

a fogyasztás sosem izgatott.

Mai napi ingázni az isuzu dízelmotoros 1.7 civicet használom ~5 literrel,

számomra amikor nincs szakellenőri rendelés és nem kell 600-700km-es etapokat futni akkor lényegében csak gurulgatok ide-oda, tehát 8 és 14 liter között érdemi különbség nincs (nagyöreg szerint : a cigi árát beletehetem, hisz nem dohányzok).


2018. dec. 23. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy míg 3-as szérián belül rengeteg az átjárhatóság, addig az e39 annyira különc hogy csak a saját alkatrészei jók neki. És nincs is annyi e39 mint e36 és e46.

Nem vészes, de drágább és bonyolultabb mint egy 3-as bmw.

2018. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Francokat, első 5 évben volt drága, manapság semmi sem drágább hozzá, mint mondjuk egy 10 éves Astrához. Tömegcikk gyakorlatilag.
2018. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze minden annyi hozzá, mint egy Astrához. Nemrég vettem két új vesét 29 000Ft/db áron. :D


Egy 1700 kilós kocsihoz mindig minden drágább lesz, mint egy fele akkorához, hiába öreg technika a 325-ös féktárcsa sosem fog annyiba kerülni, mint egy 280-as ( anyag sem annyi van benne ).


Itt leginkább az a fő kérdés, mennyit szánsz E39-re? Kimész Svájcba és 5-6 millióért találsz olyanokat, hogy s3ggre ülsz. Vagy veszel itthon egyet csillió kilométerrel 950-ért és reménykedsz hogy nem kell az első éven lakatolni.


Azért elég nagy a kontraszt az űr függvényében:


[link]


www.autoscout24.ch/6160042

2018. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!