Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza ezt a problémát?...

Mi okozza ezt a problémát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Robogóm ha lassan megyek mert hát csúszik az út,akkor egy rövid táv után elkezd fuldokolni.Viszont ha már jobb út szakaszhoz érek és teljes fordulaton kergetem a vasat akkor meg megy mint a távirat és semmi gond vele.

Jó kérdés,tudom.De ez a " vaddisznó " ( mert így nevezem ) csak gyorsan szeret menni,lassan utál.Használtan vettem,akkor csak nagy fordulaton volt hajlandó helyből elindulni,akkor kicseréltem a görgőket és akkor már lassú fordulaton is haladt.Szeretem a vasat mert rendbe tettem anyagiakat nem nézve.De ez az új jelenség nekem új és nem tudom mit kezdjek vele.Tudom,már várják a méh telepen,ne is mond,de nem érett meg szerintem arra a szégyen helyre.Vannak nálam sokkal okosabbak ezen a téren és a segítségükre apellálok.Remélem elárulod és nem tartod meg a magad javára a tudást.

Minden jó válaszért megy a zöld pacsi !!!!!!!!


2018. dec. 23. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok motoros, de olyan, mintha kevesebb üzemanyagot kapna. Lehet ezt a részét át kéne nézni. Vagy pedig a üzemanyag-levegő keverékkel van gond.
2018. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is erre gyanakodtam.De ha kevés a benzin vagy a levegő alacsony fordulaton akkor a magas fordulattól már meg kellene neki állnia.Ez az én problémám,ez adta fel a leckét.A karburátor és a fúvókák tiszták,a főtengely szimeringek rendben vannak.Ez a vas nem tudja,hogy a fizikának ellent mondót produkál.Biztos van megoldás mert valami okozza,de mi???

A zöld pacsi ment mert vetted a fáradtságot és válaszoltál.

2018. dec. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!