Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósrádió 3000ft-ért lehetség...

Tele kérdése:

Autósrádió 3000ft-ért lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem magamnak első autónak egy mk1es mondeot.Gyári rádió volt benne.Valamelyik nap feldobott egy reklámot fb-on és találtam 3000ft-ért adivox 3.0 rádiót.Közben nézegettem máshol is és még gagyi kinait sem találtam 10.00ft alatt.Nem akartam elhinni,hogy létezik ilyen,és a képen nem is néz ki rosszul,néztem róla videót youtube-on jól szól,jól müködött.Szóval én ma emgakartam nézni milyen a csatlakozása az autómban a rádiónak de nem tudtam kiszedni,sőt a műanyag úgy elvolt öregedve a régibe hogy a kezembe széttörött.Szóval nincs rádióm.Az érdekelne leginkább,hogy ez átverés lehet-e hogy ilyen olcsón adnak rádiót,vagy csak a minősége miatt ilyen az ára?Megmondom őszintén ősrégi használt van jófogáson ennyiért,mint ez újonnan.


2018. dec. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alapokat az is tudja, nem hifi torony de rádiózni jó.
2018. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3-4000 forintért találsz a jófogáson vagy az autóhifis facebook csoportokban is használt fejegységet és lehet ezek "ősrégiek" de egy üreg Sony, Kenwood vagy akármi biztos jobban szól, mint egy 3000-res kínai csoda. Ha nem létfontosság a bluetooth akkor simán jók ezek is.


Ha fontos hogy új és garanciális legyen ( normális helyi garival ) akkor már itthon is találsz 7-8000 forinttól új fejegységeket. Hogy megér-e neked +4 doboz cigarettányi forintot azt nekem kell eldöntened.

2018. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel sokat nem fogom használni,és csodát se várok töle kiszállitással nekem megér 5000ftot ha csak egy évet is bir ki.Hangzás meg engem nem érdekel szoljon,azt kész.Egyébként azért tettem fel a kérdést,mert elöször azthittem átverés de mivel utánvéttel rendeltem nem lehet átverés.
2018. dec. 23. 18:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és ami miattnem volt jo az elözö nem volt benne usb bemenet.Pendriverol szeretnék zenét hallgatni.
2018. dec. 23. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

A hangja ezeknek az olcsó rádióknak borzalmasan rossz, a gyári hangszóróin az autónak úgy szólt, mint egy törött zsebrádió.

Aztán vettem egy lényegesen jobb, de használt, valamilyen nevevan rádiót, na az már szól.

Ez a filléres izék megölik a zenét, de tényleg.

2018. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zenét akarsz hallgatni, de a hangzás nem érdekel...

Legyen eszed, vegyél ugyanennyiért egy használt de "márkás" fejegységet. Sokkal jobban jársz.

2018. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ahogy irta a kedves utolsó,a hangzás nem érdekel.Csak szoljon valami.Fülhallgatómat is 600ft ért vettem a lidl-ben és számomra megfelelő.Ha ezt a szintet hozza a rádió,mint amit a nevenincs füles akkor jó lesz nekem.
2018. dec. 24. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!