Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelentenek ezek a jelzések...

Mit jelentenek ezek a jelzések? 1 hete jelentek meg. Semmi változást nem érzek a kocsim. Bmw e90

Figyelt kérdés
[link]

#Hibajelzes
2018. dec. 24. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel azt üzeni a fedélzeti computer, hogy Suzukit kell venni.
2018. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne, azokban nincs ennyi elektronika! Valami ötlet hogy mi lehet?
2018. dec. 24. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Enged le indulás előtt a kéziféket. Lehet, egy kavics sérülést okozott az abs szenzonrban. Suzuki meg a ti autótok
2018. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami ABS hiba lehet. A menetstabilizáló elektronika sem működik így, szerintem.
2018. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az , persze a mi autónak.. swift nálam soha nem adta ki körforgiba bömbi meg iggen, ha itolsó autó lenne a suzuki akkor inkább lovas kocsival járnék több a presztizse. Ez jeladó hibba lesz tess.
2018. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ!


3-as! Kéziféket használom folyamatosan. Ha be lenne ragadva, akkor csak a felkiáltójel világítana pirosan, meg csipogna hogy figyelmeztessen. ABS szenzor hibám volt már másik autóval korábban. Elég jellegzetes tünete, hogy olyankor nem méri a sebességet menet közben. Most semmi ilyen nincs.


4-es. Lehetséges hogy valami ABS gond. Ma jöttem haza, és gyorsan kellett elindulnom egy kereszteződésben, lepadlóztam, és egyből csipogott (hibajelenség). Ekkor gyulladtak ki a hibalámpák megint, ugyanis néha nem világítanak.

2018. dec. 24. 22:43
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös! Neked is köszi. Olyat is olvastam külföldi fórumokon, hogy ABS pumpa is lehet. Remélem hogy nem, és neked lesz igazad.
2018. dec. 24. 22:44
 8/9 A kérdező kommentje:
ABS pumpa: nem tudom mi a rendes magyar neve. Így szerepelt a fórumokon: ABS pump
2018. dec. 24. 22:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott! Csak valami rossz jel volt. Reseteltem, és eltűnt. Azóta sem jött vissza.
2018. dec. 25. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!