Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van Kőbánya (Bp, X. ker)...

Hol van Kőbánya (Bp, X. ker) környékén gyakorló helyet?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs jogsim, így olyan helyet keresek ahol tudok gyakorolni vezetni. Nagyobb terület kéne, hogy megtanulhassak rendesen váltani, nagyobb sebességnél kanyarodni, és tolatni, parkolni stb.

2018. dec. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha vezetni akarsz tanulni akkor fizess be egy oktatónál. Sehol nem lehet csak úgy jogsi nélkül vezetgetni.
2018. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel túl fiatal vagyok nem mehetek el jogsit szerezni, amúgy meg vannak olyan helyek ahol jogsi nélkül lehet vezetni, parkolókban pl lehet mivel nem közterület. Ezért keresek olyan helyet ami nem közterület és nincsenek vagy kevés autó van
2018. dec. 25. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos tévedésben vagy! A parkolók, amire gondolsz, közforgalom számára megnyitott magánterület. A KRESZ ott is érvényes, s mindegyikben van sebességkorlátozás. Rendszerint
2018. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

véletlenül küldem el.

Szóval 5-30 km/h korlátozás szokott lenni.

Ha lebuksz, akkor évekig nem kaphatsz jogsit, eltiltás miatt. A pénzbírság meg tuti. A népligetbe behajtani nem lehet. Régebben rutin oktatás volt, de ma már fizikai akadályok is vannak.

Nem tudok sehol a kerületben sehol alkalmas helyet.

2018. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tévedsz. Sehol nem lehet vezetni jogosítvány nélkül, pláne nem egy parkolóban. Nem is olyan régen valaki írtam, hogy éjszaka parkolóban gyakorolta a vezetést, és pechére pont arra járőrözött egy rendőrautó. Elég sok pénzzel megbüntették.

Ha túl fiatal vagy akkor még ne vezess. Ha 17 leszel akkor majd keress fel egy oktatót. Jogosítvány nélkül vagy oktató nélkül nincs hely ahol gyakorolhatnál.

2018. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! A Hungexpo melletti parkolót tudom ajánlani, ami Kőbánya felső vasúti töltése mellett van. ha az expón nincs rendezvény akkor full kihalt a parkoló. igaz, ez egy hosszúkás parkoló és olyan keskeny hogy talán egy íven meg sem lehet fordulni benne a kocsival, de váltani, lefulladni, elindulni-megállni tökéletes. remélem segítettem! :)
2019. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!