Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250 ezer körül lehet venni...

250 ezer körül lehet venni olyan kocsit, ami nem rohad/rozsdásodik/korrodált?

Figyelt kérdés
Első autónak lenne vásárolva. A vásárlásnál mekkora rozsda fér még bele? Mire kell főként figyelni?
2018. dec. 26. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

250e-ért??? ajjajj, necces :)


Szerintem a jól bevált suzukit mondanám.

f astra meg b corsa iszonyatosan rozsdásodik, eredeti japánok szintén, öreg németet romhalmazt kapsz ennyi pénzért...


marad a suzuki vagy a trabant (a duroplaszt nem rozsdásodik :D)

2018. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
250ert örülj ha hazaérsz vele
2018. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ez csak a vételár akkor igen. Lehet. Láttam már rá példát.

Viszont nagyon ritka. Lehet hogy egy évig nézelődni fogsz.

(Nekem dupla ennyi pénzzel is fél év volt mire olyan autót találtam amiről úgy tünt hogy normális, azt bumm az is kiderült hogy rozsdás, csak az előző tulaj egy trükkös gaci volt.)


A lényeg hogy lehet pár dologról le kell majd mondanod. Ilyenekrr gondolok hogy klíma, szervó, abs, téligumiszett, tip-top fényezés.


Illetve mindig ott van az opció a jobbkormányosra. Azokból a jobb modelleket is fillérekért adják. Viszont hogy mennyire szpás vezetni annak nézz utána.

De mikor én nézelődtem árultak jobbkormányos szép celicát, lancert meg egyéb szépségeket 300-ért. Alkalmi vételek.. Az egy alternatív megoldás lehet. Viszont nem tudom kezdőjogsival első autónak mennyire jó ötlet.


Utobbi kérdésedre meg elmondom hogy semennyi rozsda nem fér bele. Ha valamit megkezdett a rozsda onnantól az cserés. Lakatos kell hozzá.

Hidd el, tudom. Ezzel küzdök egy éve. Nem olcsó. Persze 250-ért rozsda menteset akarni is meredek. 250 csak a lakatolás ára....

2018. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ezt így laikusként írom./erre én is kíváncsi vagyok, ha van aki jobban ért hozzá az nyugodtan leírhatja/ Talán még az első generációs Renault Mégane. Nézegettem és már 250-300k körül lehet találni normális darabokat. Sok helyen írták, hogy az csak akkor kezdi meg a rozsda ha törve volt.
2018. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olcsóbb autókat nézegetek mindig, nekem az 1-es által emlegetett "rohadós" f astra van, ezek ha kívülről rohadtak is, a futóművük még bőven tartanak.

Vannak azok az autótípusok, amik szépek kívülről, de az alja, bölcsője...kuka. pl golf 3, swift, focus, stb.


A peugeotok, citroenek jól bírják viszonylag, az audik híresen jól alvázvédettek.


Nézz pl egy jó állapotú peug 206-ost, xsara-t, a küszöböket nézd meg, ne recsegjenek. Az aljuk látatlanba mondom, 100%-osak.

2018. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Daewoo Lanos mennyire lenne jó választás? Azt olvastam róla, hogy ugyanúgy fillérekből szervizelhető, mint egy swift, és a karosszériájára sem annyira jellemző a durva korrózió.
2018. dec. 27. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Audi 100 C3/C4, Audi 80 B3/B4
2018. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!