Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvévül a kresz-vizsgám,...

Elvévül a kresz-vizsgám, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2 éve februárban tettem le az elméleti vizsgát, amivel nem volt gond, elsőre sikerült és az eü is. Utána 30 órát levezette, de nagyon rossz oktatót fogtam ki (2 ezer ft volt egy óra), és semmit nem fejlődtem mellette. Többen is mondták, hogy váltsak, mert mint kiderült, egy alkoholista a hapsi és sose lesz mellette sikeres vizsgám.

Átiratkoztam egy másikhoz, de nála már 5 ezer ft egy óra. Igaz, ezerszer jobb is. Viszont közben kifogytam a pénzből, elmentem dolgozni, stb, emiatt húzódott el az egész.

46 órát levezettem, de még mindig nem érzem magam biztosnak, mert még mindig vétek hibákat. Az eddig sikeres vizsgáim viszont februárban el fognak évülni, mert lejár a 2 év.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Gyorsan próbáljak meg vizsgázni, vagy inkább gyorsan iratkozzak be a legözelebbi tanfolyamra ahova átiratkoztam és ahol most vezetek és csináljam meg az elméletet és gyakoroljak még?


2018. dec. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Elmesz gyorsan forgalmi vizsgára, ez lehet kenőpézbe is fog kerülni(ha nem csinálsz szarvashibat akkor még sikerülni is fog így a forgalmi) vagy újra KRESZ vizsgázol és kvázi kezdheted újra az egészet. Azt viszont az oktatonal kérdezd meg, hogy az órák megmaradnak-e, de igazából ez a legkevesebb.
2018. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy levizsgázol gyorsan vagy pedig elévül és mindent kezdhetsz előröl.

Én is mindent utolsó pillanatban csináltam meg. Konkrétan az utolsó vizsgám az elsősegély volt, 4 nappal azelőtt, hogy mindenem lejárt volna.

Az egészségügyi alkalmasságim pedig olyan régi volt, hogy nem lehetett elolvasni a zsírpapírt amire írták, így abból újat kellett kérnem.

De megvan a jogsim és ez király.

2018. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmész vizsgázni, ha nem sikerül, akkor így jártál, újra kell kezdened az egészet.

Semmi mást nem tehetsz.

2018. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel január végi, február eleji vizsgára, addig meg vezetsz mint a gép, ha van a családba kocsi, lehet azon is gyakorolni, a főbb problémák úgy is az elindulás/parkolás szoktak lenni, ezeket simán be lehet gyakorolni oktató nélkül is.
2018. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!