Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kék neont tehetek a motorom alá?

Kék neont tehetek a motorom alá?

Figyelt kérdés
Igazából nem neon hanem Led.. a gyújtóból szedtem ki és raktam fel rá, de volt aki azt mondta hogy ez illegális. Valaki megtudná mondani hogy mi az igazság? Előre is köszönöm
2010. jún. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ja, a rendőrbácsik nem nagyon szeretik...

De nem hiszem h az öngyújtó-led olyan nagyon észrevehető lenne (:

2010. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon feltűnő. mien színek azok amiket nem lehet használni?
2010. jún. 28. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármilyet raksz fel, ha nem a motor gyári lámpája,akkor úgyis belédköt a rendőr. Amúgy se néz ki jól motor alatt a LED fénye vagy neoné.
2010. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy semmilyen színt nem tehetsz a jármű alá, mert ez eltereli a többi vezető figyelmét.

Székesfehérváron volt olyan (autós), aki a pótféklámpát kiszedte a hátsó szélvédő alól, és felcsavarozta a hátsó lökhárító alá. Az is egyfajta tuning.

Nekem a robogóm alatt volt kék, illevte piros neon, így középen egy lila sáv volt. Aztán meguntam, és a hifim fölé raktam. Mivel hangérzékelős, ott sem mutat túl rosszul.

2010. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, csak vigázz, hogy át ne menj rajt XD
2010. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendőrbácsik ahha sztm meg nem. itt a motorom: [link]

itt láthatod hogy ez is feltűnő gépezet és találkoztam már pár rendőrrel, nem nagyon érdeklik őket, de persze jobb lenne külön kapcsolóra szerelned mint a lámpa vagy bármi más mert azért az állítgató rendőröknek lehet hogy szemet szúr ;)

2010. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsónak - -buta robogós !! -
2010. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!