Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2006...

Mi a véleményetek a 2006 Skoda fabia VRS 1.9 TDI-ről?

Figyelt kérdés
130 ló , 320nm nyomaték stb stb , eddig nagyon tettszik az autó , esetleg valakinek valami tapasztalata köszönöm

2018. dec. 27. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
egy erős dízel motor egy kisautóban, jól megy. de ocsmány a hangja és igaziból nem sportos annyira. Szerintem ebben az Ibiza jobb, ha már ez a motor kell...de ebből megkíméltet találni nem lesz könnyű, az biztos.
2018. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az Fr ibiza es a Skoda vrs kozott agyalok :) valoban nehez mar viszonylag rendesen tartott es nem hulyere tuningolt Pd130 at venni , de megprobalkozom vele , igazsag szerint nekem a hangja nagyon bejon, szeretem azt a magabiztos csörrögest-zörrögést
2018. dec. 27. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a technika, mármint az Ibiza és a Fabia. Azt vedd amelyikből találsz jobbat, szebbet. Ezzel a motorral ezek a nem túl nagy autók elég jól mennek, megbízhatóságra pedig nem lehet panasz megfelelő előélet esetén.
2018. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2005-ös ra fabiám van én imádom kicsi hothach 131lóerós 6-os váltóval kis kaszniba nagy erő csomagolva . Gyárinak szép hangja van láttam 1-2 jaa de jo meg mokoljuk a kipufogót na azoknak van ocsmány hangjuk. Pár hülyegyereknek kentem már el a száját mert egyik se gonrolkozik csak jaj kis kaszni akkor kis motort azt akkor jön a megelepetés . Haver mindig mondja rá , hogy kis sleeper a gèp . Tervben volt mindig is , hogy 200 lo környékére fel húzmi hobbi autó proba van ültetve azt egy 100ezret futott motort nem akarok piszkálgatni egyedül a difi amiből sperr lett mivel minden kocsiban van difi mèg a fronthajtásnál is . Igy sperrel egy elég vadóc gèp lett . Én merem ajánlni
2018. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!