Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 vagy bmw e60 2005-2008...

Audi a4 vagy bmw e60 2005-2008 melyiket venned?

Figyelt kérdés

Melyiket vennetek inkabb es miert ?

hosszu utra melyik a kenyelmesebb ?

2 ezres dizelre gondoltam de nem tudom eldonteni melyik lenne kenyelmesebb hosszu utra angliabol magyar orszag es vissza amugy varosi kozlekedesre lenne tobszor hasznalva, meg neha haza jarni, egy evbe max 2x



2018. dec. 28. 20:45
 1/10 anonim válasza:
Semmiképpen nem vennék BMW-t, de ebben az esetben szerintem inkább azt(fiatalabb).
2018. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam e90 es bmw re gondoltam
2018. dec. 28. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menetkényelemben az a4 kicsit jobb, vezetési élményben pedig a bmw. De valójában nagyon durva különbség nincs, azt érdemes venni, amelyik jobben tetszik, vagy jobb vételt találsz.
2018. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért van különbség, pl az, hogy az Audi A4 sokkal megbízhatóbb. Egyébként érdemes elgondolkozni ilyen használatnál egy nagyobb motoron, pl 2.7 TDI, az A4-be ez arany középút.
2018. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BMW- Jobb vezetési élmény (Hátsókerekes), kényelmes, és megbízható is. Hazaút előtt mindenkép nézesd át, és a kötelező szervízeket kapja meg. Ha ez meg van, a világból kimész vele. Meg azért mégiscsak BMW, és nem egy drága Volkswagen (Audi).
2018. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha zsebbe kell nyúlni, ott biza nem Opel szinten lesznek az alkatrészárak.
2018. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Egyiket se, ha zsebbe kell nyúlni, ott biza nem Opel szinten lesznek az alkatrészárak."


Nem mindenki olyan csóró mint te. A kérdezőnek nyilván van pénze szervizelni, ha ilyen autót akar. Főleg hogy angliában él.

2018. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyalván mindenkinek kidobni való pénze van. Aztán a kúton meg 5 ezerért tankol, meg limlom gumit tesz a 10 éves taligájára.
2018. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírta hogy Angliában él. Ne a csóró otthoniakból indulj ki. Itt ha dolgozol, van pénzed tankolni, meg jó gumira is (saját tapasztalat), szóval nyilván lesz pénze mind a kocsira, mind pedig a fenntartására. Én továbbra is a Bömösre szavazok. Én imádom, hogy hátsókerekes. Az Audi olyan snassz auz első kerékhajtással. Mondjuk egy jó Quattroért én is odaadnám a Bömöst.
2018. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

opel:


[link]

2019. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!