Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo autóra hol tudnék...

Ford Mondeo autóra hol tudnék nézni (akár eredeti, akár utángyártott) első szélvédőt?

Figyelt kérdés

Sajna kőfelverődés miatt berepedt, cserélni kellene. Ismertek jó weboldalakat, vagy bontót, stb, ahonnan érdemes lenne vásárolni?

Elsősorban az utángyártott érdekelne.


Köszönöm


2018. dec. 29. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Akármelyik szélvédősnél kicseréltetheted utángyártottra, kb mind egyforma.

Egy a fontos: ha eddig fűtőszálas volt akkor ez után is az legyen.

2018. dec. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ragasztott akkor nem tudsz bontottat bele tenni.

Vagyis szinte lehetetlen kiszedni a régit törés nélkül.

De az újat sem lehet otthon barkács módszerekkel berakni, marad az hogy szélvédôsnél cseréltetsz.

2018. dec. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Persze, mindenképp szakemberre bízom. Csak gondoltam úgy olcsóbb lesz, ha a szélvédőt én rendelném meg, nem?

És ha fűtőszálas az üveg, akkor össz kb mennyibe kerülne a csere?

2018. dec. 29. 06:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat nyernél vele mert munkadíjat ugyan úgy kikell fizetned. Magán a szélvédőn alig nyernél, és még akkor ott van hogy akár rossz méretet veszel. Plusz elkell menni érte és ezt vagy beteszik neked vagy nem. Mert azoknak is úgy éri meg hogy mindenen van bizonyos hasznuk.
2018. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Behaladsz egy szélvédőshöz és megcsinálja neked mindennel együtt. Ha nem értesz hozzá, ne partizánkodj.
2018. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szélvédő az pont nem az a cucc, amiből érdemes magad megrendelni, mert minimálisan kapnál csak olcsóbban valahol. Plusz utána még neked kell szállítanod, ami egy plusz kockázati tényező.

Illetve a szélvédősök többsége elhajt, ha vinni akarod az üveget, mert annak még a beszerelésére sem tud garanciát vállalni.

2018. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olcsóbb.

autouvegek.hu én velük cseréltettem, gyors, korrekt, rendes munka, kedvező ár.

2018. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2018. dec. 29. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!