Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ehhez kéne kis segitség?

Ehhez kéne kis segitség?

Figyelt kérdés
Van egy peugeot 106-os 1.1 44kw kicsi kocsim,és lemerült az aksim kivettem hogy feltöltsük de mikor vissza rakták nem gyult,gyulni akarna de nem kapja ell áramot ad csak oda nem ér ell áram ami a gyujtáshoz kéne,meg néztem és azt mondták ki kell iktatni az inditásgátlót rendesen mert kódra indulna de nincs be kötve meg ien riastó dúda vagy mi hogy lehetne legeceruben be inditani mert má idegesit.Ellőőre köszönöm válszotokat.

2018. dec. 29. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vontasd el egy autóvillamosságishoz inkább
2018. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húúú, te vagy az Pákó?
2018. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyújtást ráadod,vársz 15 percet és indulni fog
2018. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én először is örülök, hogy nem gyúlt (pedig gyúlni akarna).

Az sem baj, ha nem kapja el az áramot, elég ha az áram elkapja őt.

Ha idegesít a riastó dúda vagy mi, akkor vágd el hozzá vezető madzagot (mazzagot, maccagot), utána már nem fog idegesíteni.

2018. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15percet is vártúnk semmi.ám ki lesznek belőle ikttva ezek a fölöslegesnek hitt dolgok :)
2018. dec. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!