Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért félnek az emberek...

Miért félnek az emberek keletre akkora távolságot menni régebbi euróval mint nyugatra?

Figyelt kérdés

Nyáron voltunk Törökországban 2003as polommal. 1.500 km.


Nincs sokkal messzebb mint pl Párizs mégis sokan jobban feltettek mint ha Ida mentem volna.


Pedig keleten / délen olcsóbban is javítanak az autót ha valami baj lenne.


Miért ?


2018. dec. 29. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
de miért?
2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert keleten sok országban nem fogadják el az eurót.
2018. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Autóval *


Oda*


Közeleg a szilveszter bocsánat :D

2018. dec. 29. 20:52
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Törökországban dolgoztam, és sokat vezettem. Az volt a tapasztalatom, hogy nagyon ügyesek a szerelők. A mai napig csak jót tudok mondani még az út szélén kis bódékban szorgoskodó javítókról is. Főleg azért, mert nem ismertek lehetetlent. Minden márkát javítottak, még ha nem is láttak előtte olyant. Legfeljebb Isztambulból, vagy más nagyvárosból hozattak alkatrészt.


Amúgy nyugaton egy magyar autóst biztosan megszopatnak..a török nem..

2018. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
még annyit, hogy tisztelettel kell velük beszélni, halkan, udvariasan..a koszos munkaruhás török szerelő is ember...láttam kiabáló magyart, szívott is rendesen..
2018. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert balkáni a hangulat, szar az út, hülyék az emberek és a sofőrök, stb.
2018. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jók az utak, kicsit másképp vezetnek de kb fel óra alatt meg lehet szokni. A balkáni hangulat meg jó dolog de semmi köze a kérdéshez :)
2018. dec. 29. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
De van, mert nagyon sokat számít az is. Voltam Ankarában is, tudom milyen környék.
2018. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A haveri körömmel szoktunk menni nyaralni és ami 7-800kmnél messzebb van oda már repülünk. Nyáron Törökországba tervezzük a dolgot. Így kb 5 ora alatt a hotelbe leszünk
2018. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Még soha életemben nem hagytam el saját autóval az országhatárt, így csak feltételezéseim vannak. Ha bármi történik, gondolom egyszerűbb egy Eu-s országban az ügyintézés, mint mondjuk Albániában (csak találomra írtam egy országot). Euro a hivatalos fizetőeszköz, míg tűlünk messzebb keletre nem biztos. Nyugat-Európában többen beszélnek általam ismert idegen nyelvet (angol, német) így nagyobb eséllyel jobban meg tudom magam értetni, mint mondjuk Azerbajdzsánban. Az egész nyugat-európai kultúra közelebb áll hozzánk, mint valami muzulmán délkeleti országé.

Szóval én ezek miatt gondolom és biztos vannak olyan indokok is, amik most nem jutottak eszembe.

2018. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!