Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reális vételár egy GOLF 5...

Reális vételár egy GOLF 5 GTI-ért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egy ismeretlen véleménye alapján elengeded? A 2.1 TFSI motor még a lehető leginkább ajánlott ezek közül, bár valóban, lehet vele baj, ha nem volt rendesen karbantartva. A Golf GTI-k nem olcsók, szóval nem biztos, hogy nem sok érte az összeg. Jó alaposan át kell nézetni, de ha pont ilyen kell, akkor nézd meg. Az automata váltó kényes, de a dízelnél nagyobb eséllyel megy tönkre ennyi km-nél. Arra kell készülni, hogy erre bármikor rá lehet költeni félmilliót.
2018. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A legjobb a legszarabbak közül a 2.0 TSI, ezt akartad írni? Ugyanis a VW-nél TSI-nek hívják a motorokat, nem TFSI-nek, szóval látszik hogy te vágod a témát. 3 konkrét 5-ös Golf GTI-t is tudok, amely teljes motorgenerálon esett át nemrég, mert kuka lett a motor. Nem rosszból írtam, amit írtam.
2018. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én elhiszem amiket írnak, adok más véleményére. Azért elég sokan írtak, és 1db pozitív nem érkezett most rajtad kívül.( amit köszönök is hogy írtál). Végül is belegondolva tényleg, ki vesz egy ilyen autót csak úgy eljárogatni vele szépen ?! Szerintem senki. Én sem annak venném. Lehetséges hogy megéri inkább gyűjteni és venni egy újabbat mondjuk egy VII Golf gti-t :) Köszi tényleg mindenkitől a választ, nem lebeszéletek.( félreértés elkerülése végett).
2018. dec. 30. 18:29
 14/17 anonim ***** válasza:

Facebook "TFSI klub hungary", sokkal több hasznos infót fogsz kapni ott erről a motorról és az autóról (tulajoktól) mint itt.


Jó a G7 GTI is, csak az 7-8misi.

2018. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs TFSI a Volkswagennél? Taníts még, MESTER :-) Te szerencsétlen, legalább olvasnál utána, mielőtt mást hülyézel le.
2018. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ember, mindenképp hülyét akarsz csinálni belőlem, és még te szerencsétlenezel le engem? Inkább vennéd a fáradtságot, és utánanéznél. Igen, a TSI, TFSI gyakorlatilag ugyanaz a motor is lehet, de a VW-ben mindig TSI-nek hívják, az Audikban pedig TFSI-nek. Soha nem fordítva. Ha itt ilyen stílusban kioktatsz, akkor illene ilyen részletekre odafigyelni, hogy a Golfban TSI motor van, és nem TFSI. Főleg hogy a Golf 5 GTI motorja több dologban is különbözik az Audikba szerelt 2.0 TFSI-től. Ja arról nem is beszélve, hogy az előző válaszodban 2.1 TFSI-t írtál, nem is 2.0-ást, pedig 2.1-es motor nem volt legalább 30 éve már a VW csoportban. Na de nembaj, én nézzek utána :)
2018. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor kolf TFSI motorral. A TFSI motor nem egyenló a TSI-vel. Ezt gondolom tudod. a köbcentit elütöttem, jogos. Hidd el, képben vagyok ezekkel, jobban, mint gondolod. De nem veled akarok vitázni, hanem a kérdezőnek akarok segíteni. És a sok fikázó, majd én képről megmondom, hogy szar megmondó emberek mellett mást is írni.
2018. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!