Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok az alábbi hirdetés...

Mit szóltok az alábbi hirdetéshez? Honda Dio AF27 2001

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]

Mi a véleményetek a típusról, illetve az adott példányról?

Pesti dugó-kikerülőnek kellene, napi 30km-re.

Mennyit fogyaszthat?

Milyen magas a fenntartási költsége egy ilyen robogónak?

Megéri az árát?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 30. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali! Én egy ugyanilyen Dio-t vettem szeptemberben téli használatra, meg rövid távokra, ugyanennyi pénzért és a hirdetés szövege alapján ugyanettől a hirdetőtől. Korrekt volt az ember, minden rendben volt a géppel, egy rúgásra indul mindig, most télen kicsit több kell, de megbízhatóan indul. Mikor megvettem az első villahidat ellett egyengetni, 4litert evett, de kapott új légszűrő szivacsot és kicsit hangolva lett a karbi, így 50-55-el használva 3,2liter körül eszik, ami már egész jó. Könnyű szerelni és olcsó hozzá az alkatrész. Tényleg fillérekböl fenntartható gép. Bár napi 30kilométerre dugóelkerülönek egyáltalán nem ajánlom, ahhoz kéne 125ccm, vagy legalább egy nagykerekű robogó, lehetőleg plexivel. Ilyenkor már sokat számítanak ezek a dolgok. Én azért választottam ezt, mert 7km-re használom, 55kg és kicsi. Ha esik a hó vagy a nagymotorom használom, akkor felkapom és ledobom a pincébe, ha szerelni kell bedobom a csomagtartóba és elviszem a szerelöhöz :D
2018. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! :D
2018. dec. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!